Monster Tulpar T7 v19.7.1 alınır mı?

Ben Tulpar T7 v20.2.1Monster kullanıyorum ilk iki ay beni kendinden bezdirdi RAM'im tek modül alındığından dolayo GTAV'de 30 FPS'i geçemedim. Almanı öneririm ancak bu fiyata Monster'da 3060'lı modeller de var ancak bu en kaliteli kasalardan. Üzerine 1000-1500 koyabilirsen MSI'nin adını hatırlamadığım 3060'lı laptopu var. 3060'ın 2070'in üstünde olacağı kesin.

Yüksek ihtimal dahili grafik kartını kullanıyorsunuz.

Hocam bir arkadaşım 8-9 yıldır monster kullanıyor iki sorun yaşadı. Klavyesi ile ekranı bozuldu. Bilgisayarın yaşına göre bana normal geldi. Başka bir arkadaşım 1 yıl kullandı ekran menteşesi bozuldu.. Yani şans işi de denilebilir. Ancak genel görüş pek kaliteli olmadığı yönünde. Açıkçası ben televizyon falan izlemem, evde olduğum zaman bilgisayar başındayımdır genellikle. Bu yüzden arıza çıkardığında servis beklemeyi göze alamadığımdan zamanında monster almamıştım. Arıza çıkardığında uğraşırım, beklerim diyorsanız monster'a yönelebilirsiniz. Artılarını eksilerini iyice düşünüp ona göre karar verin bence.

Arkadaşın önerdiği MSI GF 65 Thin almanı öneririm fazla bir fiyat farkı yoktu arada en son hatırladığım kadarıyla. MSI ın soğutma başarısını mutlaka duymuşsundur ve rtx 3060 farkını da unutma.

Arkadaşın önerdiği MSI GF 65 Thin almanı öneririm fazla bir fiyat farkı yoktu arada en son hatırladığım kadarıyla. MSI'ın soğutma başarısını mutlaka duymuşsundur ve RTX 3060 farkını da unutma.

Sizce ROG olan nasıldır onu almam önerildi ama kararsızım yurt dışı olduğu için ASUS'un sadece 1 yıllık uluslararası garantisi var.

Hocam bir arkadaşım 8-9 yıldır monster kullanıyor iki sorun yaşadı. Klavyesi ile ekranı bozuldu. Bilgisayarın yaşına göre bana normal geldi. Başka bir arkadaşım 1 yıl kullandı ekran menteşesi bozuldu.. Yani şans işi de denilebilir. Ancak genel görüş pek kaliteli olmadığı yönünde. Açıkçası ben televizyon falan izlemem, evde olduğum zaman bilgisayar başındayımdır genellikle. Bu yüzden arıza çıkardığında servis beklemeyi göze alamadığımdan zamanında monster almamıştım. Arıza çıkardığında uğraşırım, beklerim diyorsanız monster'a yönelebilirsiniz. Artılarını eksilerini iyice düşünüp ona göre karar verin bence.
Hocam sizde hangi cihaz var

Sizce ROG olan nasıldır onu almam önerildi ama kararsızım yurt dışı olduğu için ASUS'un sadece 1 yıllık uluslararası garantisi var.
Fiyat farkı çok değil aralarındaki büyük farklardan birisi ssd kapasitesi o da 512gb ama arada RTX 3060 gibi bir bariz fark da var :)

Büyük çoğunlukla oyun oynamak.

Eğer tercihiniz laptoptan ziyade ise diğer arkadaşlarımın yaptığı önerileri dikkate alabilirsiniz. Monster kullanan yakınlarım pek memnun değiller. Malzeme kalitesinin diğer markalara nazaran pek kaliteli olmadığını biliyorum. MSI modellerine bir göz atın derim.

Geri
Yukarı