Monster Tulpar T7 v19.7.1 alınır mı?

Bekle bi' saniye, biliyorum "Monster kalitesiz alınmaz MSI veya ASUS bak" yazıcaktın değil mi?😉 boş ver onu, okumaya devam et. Bu forumda kimse çıkıp Casper'ya da Monster notebook önermez, yalan yok haklılar; çoğu zaman bu iki markanın laptopları pek kaliteli olmuyor ama ufak bir ihtimalde olsa kaliteli olabiliyor. Ondan görüşleriniz almak istedim. Yeni bir laptop bakıyorum ve neredeyse tüm markaları inceledim, gördüğüm kadarıyla en yüksek donanımlara sahip olup fiyatı uygun olan bir tek bu laptop markası var. Ama bu fiyata bunu satıyorlarsa işin içinde bir şahibe olmalı, bu fiyata RTX 2070 imkansız, sanki 1 sene sonra hurdaya dönecek gibi hissediyorum. Yorumlarda performansı iyi, malzemesi kaliteli falan denmiş ama ne kadar güvenilir ve gerçekçi bilemem, peki ya sizce bu laptop alınır mı? Kalite için eli taşın altına koymak lazım ama o kadar bütçem olmayınca "ucuza ışıklı mışıklı RTX'li mtxli çıtır notebook" markası tek seçeneğim. 😥

Kalitesiz parçalar donanıma önem verdiğiniz kadar kaliteyede önem verin.

Benim anlamadığım olay, alıp kullanan çok var. Normal hayatta alanlar sorun bildirmiyor ama Forumlarda %90'ı cihazı kötülüyor. Ayrıca sanal ortam olduğu için bilgi kirliliği yaşanıyor bende en son gidip zincir mağazalardan alacağım gerçekten gına geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı