Monster Tulpar T7 V19.7 vs. GameGaraj Fenix 10TN144

Mevcut halinden bahsediyorum. Ekleme yaparsan elbette ki oluyor.

1612176848694.png

Ekleme falan yapmaya gerek yok. Hatta 1 TL daha ucuza geliyor. Onunla da sakız alırsın :D

Bu arada benim tavsiyem de fenıx'den yana. Monster şikayetleri okumaktan bıktım. Memnun olan da var tabii ama bilemiyorum. Yakın bir arkadaşım da kullanıyor, işlemcisinin 100 dereceye çıktığını gördüm 😆

Game Garaj'da daha az şikayet görülme nedeni markanın yeni, sattığı cihaz adedinin düşük olması. Monster Tulpar cihaz da kulandım, Game Garaj masaüstü de kullanıyorum. Servis açısından bir farkları yok.

GameGaraj'da daha az şikayet görülme nedeni markanın yeni, sattığı cihaz adedinin düşük olması. Monster Tulpar cihaz da kulandım, GameGaraj masaüstü de kullanıyorum. Servis açısından bir farkları yok.

Monster'ın sattığı her 10 cihazın 9'unun kusurlu olması dışında hiçbir sorun yok tabii. O yüzden GameGaraj'a şans verilmeli. Forumda kullanan 5-10 arkadaşa rastladım performansdan kalitesine her şeyden çok memnunlar.

Yakın çevremde 8-10 arkadaşım birkaç senedir Monster kullanıyor, tek sıkıntı yaşayan ben oldum. Dediğim gibi fazla cihaz satınca sorun da büyük gibi gözüküyor, çok öyle bir durum yok. Monster'ın servisi gayet ilgili ve hızlıdır.

Geri
Yukarı