Monster Tulpar T7 v2.6 PC'ye Mac OS X kurulumu

Valla ne denediysem olmuyor olmuyor.

Temiz kurulum yapıyorum, Clover Bootloader yüklüyorum usb'siz açılıyor ama 7 mb hd4600 sorununu bir türlü aşamıyorum.

Legacy olarak da denedim, Uefi olarakta denedim, sonuç aynı.

Benim bilgisayarıma uygun config plist dosyası nasıl yapıcam, acaba onunla mı ilgili bir durum var?

Anakartı hm87 olupta, yani benimle aynı konfigurasyona sahip bir bilgisayarı olan arkadaş Allah rızası için şu dosyayı göndersin ya lütfen.

İnternet/ses/uyku/uyanma veya usb siz açılması falan hiç önemli değil ya tek istediğim 1 gb ekran kartını görmesi.

Kafayı yedim ya bilgisayarı aldığımdan beri

Unibeastle kurulum ekranına bile ulaşamıyorum yani doğru komutu bulsam bide onunla denemek istiyorum ama oda olmuyor.

Hiç bir extra komut girmeden masaüstüne kadar geliyorum bi ekran kartı sorununu aşamadım ya hayret bişey

tekrar merhaba

ben ne denediysem bir türlü beceremedim ve sonunda da vazgeçtim kurmaktan

kuramadğım dediğim aslında kurulum oldu ve masaüstüne geldim ama ekran kartını 7mb olarak gördüğü için takıla takıla hareket ediyordu ve ne yaptıysam çözemedim

bu konuda monster bilgisayarların gpu sunun varsayılan olarak kapalı geldiğini yazmışsın yani ben bu sebepten dolayı mı aşamadım ve çözemedim. Monster Tulpar T7 1.2 macOS Sierra Kurulumu (burdaki konuda demişsiniz)

üzerinden geçen onca zamandan sonra konu ile ilgili herhangi bir gelişme oldu mu bana öneride bulunabileceğiniz veua yeni bir kurulum şekli vs?

yardımcı olursanız sevinirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı