Monster Tulpar T7 V20.2 Alınır mı?

Yanlisiniz var. 10300HLI olan eski TUF serilerinda isinma sorunu ve hava kanallarinda kapaniklik var. Kendimde bulunuyor. Benim attigim duzeltilmis olan model. Arkadasimin abisinde var. Kronik sorunlunun duzeltilmis olan modeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda R7 4800H lı modeli var bu da mı eski model? Video 6.06 da başlıyor.

Yanlisiniz var. 10300hli olan eski TUF serilerinda isinma sorunu ve hava kanallarinda kapaniklik var. Kendimde bulunuyor. Benim attigim duzeltilmis olan model. Arkadasimin abisinde var. Kronik sorunlunun duzeltilmis olan modeli.
TUF A15'de hem Ryzen hem de İntel işlemcili modellerde olmak üzere ısınma sorunu mevcut, daha düzeltilmedi bu sorun. Bunun yanında ekranları vasat.

RTX 3000 serisine sahip modellerde düzeltilmiş deniyor.

Zaten bu varken her türlü alınmaz.

TUF A15'de hem Ryzen hem de İntel işlemcili modellerde olmak üzere ısınma sorunu mevcut, daha düzeltilmedi bu sorun. Bunun yanında ekranları vasat.

RTX 3000 serisine sahip modellerde düzeltilmiş deniyor.

Zaten bu varken her türlü alınmaz.
Ürünün herhangi bir incelemesine denk gelemedim. Başka bir mağazada satışı da yok. Nedeni nedir acaba?

Ürünün herhangi bir incelemesine denk gelemedim. Başka bir mağazada satışı da yok. Nedeni nedir acaba?
İncelemesi dolu, Türkçe aradıysan bulamamış olabilirsin. Mediamarkt'da bir modeli satılıyor ama fiyatı artmış. 1 hafta önce 12000 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Sinerji de aynı şekilde satıyor ama fazla pahalı:

Son düzenleme:
İncelemesi dolu, Türkçe aradıysan bulamamış olabilirsin. Mediamarkt'da bir modeli satılıyor ama fiyatı artmış. 1 hafta önce 12000 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Sinerji'de aynı şekilde satıyor ama fazla pahalı:

Türkçe incelemelerinin olmaması hoş olmamış.
Lenovo Legion 5-17ARH AMD Ryzen 7 4800H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı (hepsiburada.com)
(Aynı modelin 17,3 inç 1TB versiyonu)

Türkçe incelemelerinin olmaması hoş olmamış.
Lenovo Legion 5-17ARH AMD Ryzen 7 4800H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı (hepsiburada.com)
(Aynı modelin 17,3 inç 1TB versiyonu)
İngilizce anlıyorsan birçok inceleme var dediğim gibi. Mesela:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hem 17'' ve 15'' inç arasında birkaç fark var:

-15'' inç RTX 2060'ın 115W sürümüne ve 4-Zone RGB klavyeye sahip.

-17'' inç RTX 2060'ın 80/90W sürümüne ve tek renkli klavyeye sahip.

Ben olsam 15'' alırdım.

Geri
Yukarı