Monster Tulpar T7 v20.3 nasıl?

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Selam, başlıkta gördünüz zaten. Tulpar T7 v20.3 alacağım fakat böyle bir video izledim adam GTX 1650 Ti'dan daha az FPS alıyor RTX 3060 ile ben mi körüm falan anlamadım hiza edecek varsa çok sevinirim ve şeyi anlamadım 2060 lılar 13K bu 12K böyle güzelce hiza ederseniz çok mutlu olurum almak istiyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aşağıda da neden RTX 3000 mobile GPU'lu Laptop alınmayacağını açıkladım.

Kasa kalitesi iyi değil. Alıp almamak size kalmış. 1650TI'dan az FPS alma durumu söz konusu bile değil.

Aşağıda da neden RTX 3000 mobile GPU'lu Laptop alınmayacağını açıkladım.
Yazdıklarının hiçbir alakası yok. Boş bir mesaj olmuş.

Peki hocam, aşağıdaki videoyu incelemenizi tavsiye ederim.

www.youtube.com/watch?v=z9fk9d6pry4&t
İlk çıkış zamanlarında ki driverların oluşturabileceği sorunları, modelden modele değiştiğini, W'tın ne olduğunu ve en önemlisi mobilin masaüstünden daha güçsüz olduğunu hatırlatayım.
Ve bu ürünün tam olarak RTX 3070 mobilden daha kötü olduğu gerçeği var bu bir MAX-Q.

Son düzenleme:
Peki hocam, aşağıdaki videoyu incelemenizi tavsiye ederim.

www.youtube.com/watch?v=z9fk9d6pry4&t
3080 ile 3060'ı aynı kefeye mi koyuyorsun? Komik gerçekten. Bende sana bir video atayım, 3080'in tam gücünü görmüş olursun. Ayrıca senin attığın videodan ne anlamam gerektiğini kavrayamadım. O videodan nasıl tüm RTX30 serisi laptopların çöp olduğunu çıkardın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk çıkış zamanlarında ki driverların oluşturabileceği sorunları, modelden modele değiştiğini, W'tın ne olduğunu ve en önemlisi mobilin masaüstünden daha güçsüz olduğunu bilmiyor musunuz?

Biliyorum hocam, modelden modele değişmiyor malesef, hepsi bu şekilde, Monster 2060'lı arkadaşımın ekran kartı 85 derece civarlarında geziyor. Araştırmamı yaptım ve RTX 3000 Mobile'in şimdilik laptoplar için fazla ağır olduğu sonucuna vardım. %60 civarı kullanımda 90 derece'den başka ne anlaşılabilir ki. Haha atılacak bir şey değil bence, büyük kaslı bir laptop kullanacaksanız sıcaklık sorunlarıyla karşılaşmak tahmin edilebilir bir sonuç.

Boş mesaj demek veya bilgimi sorgulamak yerine neden düzgün sebepler sıralayıp yanıt vermiyorsunuz? Hiçbir şeye çöp demedim, ne olacağını söyledim sadece.

KS Arkadaşın daha hafif laptop modellerine veya masaüstüne yönelmesini öneririm.

Biliyorum hocam, modelden modele değişmiyor malesef, hepsi bu şekilde, Monster 2060'lı arkadaşımın ekran kartı 85 derece civarlarında geziyor. Araştırmamı yaptım ve RTX 3000 Mobile'in şimdilik laptoplar için fazla ağır olduğu sonucuna vardım. %60 civarı kullanımda 90 derece'den başka ne anlaşılabilir ki. Haha atılacak bir şey değil bence, büyük kaslı bir laptop kullanacaksanız sıcaklık sorunlarıyla karşılaşmak tahmin edilebilir bir sonuç.

Boş mesaj demek veya bilgimi sorgulamak yerine neden düzgün sebepler sıralayıp yanıt vermiyorsunuz? Hiçbir şeye çöp demedim, ne olacağını söyledim sadece.

KS Arkadaşın daha hafif laptop modellerine veya masaüstüne yönelmesini öneririm.
Düzgün bir şekilde savunmuyorsun. Sen sorun yaşadın diye herkes sorun yaşayacak diye bir şey yok. Kaç kişiyle konuştum RTX30 serisinden memnun olan. Ayrıca attığım videoya dahi bakmamışsın, bizim dediklerimize laf ediyorsun. Bana güvenilir bir kaynaktan RTX30 serisi laptopların alınmayacak kadar kötü olduğunu söyleyen bir video atar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı