Çözüldü Monster Tulpar T7 V20.4 Creative Sound Blaster Cinema 6+ "Your Audio Device Can Not Be Detected"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NamertClk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, forumdaki ve Monster'ın sitesindeki her şeyi denememe rağmen bir sonuca ulaşamadım. Alternatif bir çözüm yolu olan var mıdır?

Çözüm
Bir arkadaşıma olmuştu tamamen silip tekrar yüklediğinde sorun çözülmüştü.
Uygulama ve driverlar dahil her şeyi silip baştan yükledim ddu ile de kaldırdım elden de temizledim fakat yine olmadı.

Arkadaşlar Monster'a bildirim açtım uzaktan bağlantıyla şöyle bir dosya yüklediler bunları kurup yeniden başlattıktan sonra "6+" olan uygulama çalıştı. Kısaca adımları yazayım:
Önce Microsoft Store'a girip halihazırda olan oturumumdan çıkış yaptı.
Sonra bu bağlantıdaki dosyayı indirdi ve setup.bat ı yönetici olarak çalıştırıp kurdu.
Sonra bilgisayarımı yeniden başlattı ve sorun çözüldü. Çözüm olarak işaretleyebilirseniz diğer arkadaşlar da faydalanabilir. İyi forumlar.

Bir arkadaşıma olmuştu tamamen silip tekrar yüklediğinde sorun çözülmüştü.
Uygulama ve driverlar dahil her şeyi silip baştan yükledim ddu ile de kaldırdım elden de temizledim fakat yine olmadı.

Arkadaşlar Monster'a bildirim açtım uzaktan bağlantıyla şöyle bir dosya yüklediler bunları kurup yeniden başlattıktan sonra "6+" olan uygulama çalıştı. Kısaca adımları yazayım:
Önce Microsoft Store'a girip halihazırda olan oturumumdan çıkış yaptı.
Sonra bu bağlantıdaki dosyayı indirdi ve setup.bat ı yönetici olarak çalıştırıp kurdu.
Sonra bilgisayarımı yeniden başlattı ve sorun çözüldü. Çözüm olarak işaretleyebilirseniz diğer arkadaşlar da faydalanabilir. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı