Monster Tulpar T7 v21.3.1 alınır mı?

Quardratum

Hectopat
Bir konu açmıştım fakat karar veremedim. Tek bir laptopta karar kıldım, özellik açısından. Ekran kartı minimum 2060 olacak şekilde arayış içindeyim. İşim gereği 3DS Max vb. Uygulama gerektiren, bana malzeme kalitesi, garanti, soğutma gibi; önemli faktörlerde başarılı olabilecek bir bilgisayar önermenizi istiyorum. Bütçe 18.000 TL, farklı önerilere açığım, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abra a5 13.3 modelini 2 yıl kullandım. teknik servis gibi konularda çok memnundum ama ikinci yılında bilgisayarda performans düşüşleri ve aşırı sıcaklık artışları olmaya başlamıştı. Fan sesi hem beni hem de discord üstünden konuştuğum arkadaşlarımı rahatsız ediyordu. 2. yılını doldurmasına 1 ay kala bilgisayarı elden çıkardım. Benim tecrübem bu şekilde.

Merhaba arkadaşlar bir konu açmıştım fakat karar veremedim. Tek bir laptopta karar kıldım, özellik açısından. Ekran kartı minimum 2060 olacak şekilde arayış içindeyim. İşim gereği 3DS Max vb. Uygulama gerektiren, bana malzeme kalitesi, garanti, soğutma gibi; önemli faktörlerde başarılı olabilecek bir bilgisayar önermenizi istiyorum. Bütçe 18.000 TL ,farklı önerilere açığım, iyi forumlar.

Hangi kasaydı unuttum ama bu veya v20 kasa ısınma sorununa yol açıyor diye biliyorum. Malzeme kalitesi bazı kişiker tarafından sevilmiyor. Yani ben dert etmiyorum ama çok yağlanıyor kasası. Elimizdeki yağ yani. Klavye gayet güzel basış hissi falan başarılı.

Hen memnunum. Hala kullanmaktayım. Abra A5 v13.1 kullanıyorum. Biraz es bir model ama hala iş görüyor. Zaten pek yeni çıkan oyınları oynamıyorum. 4500 TL'ye almıştım. Bence alınır.

Hen memnunum. Hala kullanmaktayım. Abra A5 v13.1 kullanıyorum. Biraz es bir model ama hala iş görüyor. Zaten pek yeni çıkan oyınları oynamıyorum. 4500 TL'ye almıştım. Bence alınır.
O kasası çok agresif ve hoş duruyordu bide şimdikine bak
1602050209673.png

Bir konu açmıştım fakat karar veremedim. Tek bir laptopta karar kıldım, özellik açısından. Ekran kartı minimum 2060 olacak şekilde arayış içindeyim. İşim gereği 3DS Max vb. Uygulama gerektiren, bana malzeme kalitesi, garanti, soğutma gibi; önemli faktörlerde başarılı olabilecek bir bilgisayar önermenizi istiyorum. Bütçe 18.000 TL, farklı önerilere açığım, iyi forumlar.

RTX'li bir şey almayı istiyorsanız bence 3000 serisini bekleyin.

Geri
Yukarı