Monster Tulpar T7 v21.9 misli değişim hakkı nasıl sağlanır?

Ah hocam, o donem bıre bır aynı dusuncelere sahıptım. Keske dedıgınız sekılde bır durumla karsılabılseydım. Sızın ıcın en hayırlısı olsun.
Bu iş canımı sıkmaya başladı o vakit. Neyse tamir isteğine devam o zaman. Ben yine de değişim şartlarında hangi cihazları önerdiklerini soracağım. Sağolasınız tekrardan

Bu iş canımı sıkmaya başladı o vakit. Neyse tamir isteğine devam o zaman. Ben yine de değişim şartlarında hangi cihazları önerdiklerini soracağım. Sağ olasınız tekrardan.

Hocam aynı durumdan bende muzdaribim. Benimki sanki daha karmaşık gibi. Ben de MSI Raider GE77 serisi 17.3 2K ekran 3070 Ti serisi cihaz var ve değişim onayı aldım. Muadillere bakıyorum çok ciddi fiyat farkı var. Bu durumda nasıl bir muadil önerirler sizce?

Hocam aynı durumdan bende muzdaribim. Benimki sanki daha karmaşık gibi. Ben de MSI Raider GE77 serisi 17.3 2K ekran 3070 Ti serisi cihaz var ve değişim onayı aldım. Muadillere bakıyorum çok ciddi fiyat farkı var. Bu durumda nasıl bir muadil önerirler sizce?

Normal şartlar altında fiyat farkı dahi isteyememeleri gerekir. Kanunlar gereği. Lakin yine de bir sorun derim. Verecekleri cihazı öğrenip. Beğenmediğiniz durumda THH'ye başvuru da bulunabilirsiniz. Ben kendi cihazımın yeniden onarımını istedim. 1-2 güne biter gibi. Gelişmelerden haber ederim.

Normal şartlar altında fiyat farkı dahi isteyememeleri gerekir. Kanunlar gereği. Lakin yine de bir sorun derim. Verecekleri cihazı öğrenip. Beğenmediğiniz durumda THH'ye başvuru da bulunabilirsiniz. Ben kendi cihazımın yeniden onarımını istedim. 1-2 güne biter gibi. Gelişmelerden haber ederim.
Ben cihazı aldığımda çok ciddi bir bedel ödedim. Bugün bir üst versiyonları yaklaşık 130 ile 170 bin TL bandında. 17.3 qhd 240 Hz. ve 3070 TI ekran kartı (150w saf güç, boost ile 175w) ve 12800HX yani o zamanın en güçlü işlemcisi ile aldım. MSI grubundaki en üst seviye makine diyebiliriz. Şimdi kanuna göre bu özelliklerin kesinlikle altı olamaz diyor. Yani örnek ekran kartı 4060 ı bırakın 4070 bile veriyoruz deseler ben watt değerine göre değerlendireceğim. Bu yüzden merak ettim bu şartlarda MSI olarak güncel hangi model olması gerekir.

@ziya13 RTX3070 Ti bir cihaz için RTX4070 altında bir model önermemeleri gerekir diye düşünüyorum. RTX3070 Ti'in performansından oldukça memnun kalmış biri olarak. RTX4070 eş dengi olacağını düşünüyorum. Ben de cihazı değişim için vermiş bulunmaktayım. Önerecekleri cihazları bilmiyorum ama. İçimde bir bit yeniği var. Gelişmeleri tekrardan buraya yazarım. Yaklaşık 2 ay 3 gün oldu. Servise git gel git gel :(

Geri
Yukarı