Monster Tulpar T7 v24.1 vs Abra A7 v13.1.1

"Clevo" bir marka/model adı. Alüminyum ile güçlendirilmiş Plastik kasa. Dolayısıyla ısı iletimi çok iyi olmayabiliyor.
Full Alüminyum kasalar daha hafif, daha sağlam ve daha iyi ısı verileri sunar.

Örnek: A5 v18.1 & A5 v18.2
Evet aynen öyle. Ama en iyi kasa Tulpar T7 25.1 .
Mesela ben Uzumaki adlı kullanıcının Abra A5 v18.2 almasına vesile oldum. Test sonuçları:
1-"Witcher 3. Ultra ayarlar, 60-80 arası FPS, 66 derece."
2-
"Az evvel GTA 5 denedim @499337 Ultra, Advanced ayarlar açık şekilde (o ölçekli olan ayar hariç ne işe yarıyor anlamadım) 100-130 FPS aldım. Yormadı da bilgisayarı. Yalnız ufak bir hatırlatma :) benim gibi unutkanlık yapıp oyunlara ofis modunda girip aa bu mu yani 13 bin liralık bilgisayar 50 fps mi veriyor ya demeyin :) :).

Unutmadan 60 derecelerde oynadım GTA 5'i son derece yüksek ayarlarda."

Bu yazılan testler Uzumaki ye ait testlerdir.

Evet aynen öyle. Ama en iyi kasa Tulpar T7 25.1.
Mesela ben uzumaki adlı kullanıcının Abra A5 v18.2 almasına vesile oldum. Test sonuçları:
2-
"Az evvel GTA 5 denedim @499337 Ultra, Advanced ayarlar açık şekilde (o ölçekli olan ayar hariç ne işe yarıyor anlamadım) 100-130 FPS aldım. Yormadı da bilgisayarı. Yalnız ufak bir hatırlatma :) benim gibi unutkanlık yapıp oyunlara ofis modunda girip aa bu mu yani 13 bin liralık bilgisayar 50 FPS mi veriyor ya demeyin :) :).

Bu yazılan testler uzumaki ye ait testlerdir.

Bende de 18.1 var. Gayet memnunum. Isınma sorunu yok. Bir tık fan sesi oluyor ama o derecelerde kalmak için mecbur. Her Gaming laptop aynı.
En sevdiğim yanı ise Alüminyum malzemenin zarifliği. Çok ponçik bir laptop. :3

Şuana kadar tek sevmediğim yanı da dengesi. Alttan tutmadan tek elle kapağı açamıyorum. :D Derdim bu olsun da..

Evet aynen öyle. Ama en iyi kasa Tulpar T7 25.1 .
Mesela ben Uzumaki adlı kullanıcının Abra A5 v18.2 almasına vesile oldum. Test sonuçları:
2-
"Az evvel GTA 5 denedim @499337 Ultra, Advanced ayarlar açık şekilde (o ölçekli olan ayar hariç ne işe yarıyor anlamadım) 100-130 FPS aldım. Yormadı da bilgisayarı. Yalnız ufak bir hatırlatma :) benim gibi unutkanlık yapıp oyunlara ofis modunda girip aa bu mu yani 13 bin liralık bilgisayar 50 fps mi veriyor ya demeyin :) :).

Bu yazılan testler Uzumaki ye ait testlerdir.
Bende de 18.1 var. Gayet memnunum. Isınma sorunu yok. Bir tık fan sesi oluyor ama o derecelerde kalmak için mecbur. Her Gaming laptop aynı.
En sevdiğim yanı ise Alüminyum malzemenin zarifliği. Çok ponçik bir laptop. :3

Şuana kadar tek sevmediğim yanı da dengesi. Alttan tutmadan tek elle kapağı açamıyorum. :D Derdim bu olsun da..
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Tulpar T7 25.1 bütçemin biraz üstünde ve diğerlerinin de ekranı küçük. Özelleştirme de yapamıyorum ne önerirsiniz hocam?

Alüminyum kısmı ekran arkası sadece gerisi ABS plastik.
"Clevo" bir marka/model adı. Alüminyum ile güçlendirilmiş Plastik kasa. Dolayısıyla ısı iletimi çok iyi olmayabiliyor.
Full Alüminyum kasalar daha hafif, daha sağlam ve daha iyi ısı verileri sunar.

Örnek: A5 v18.1 & A5 v18.2

Yeni konular

Geri
Yukarı