Monster Tulpar T7 v25.1.1 alınır mı?

Bütçe
20,000

tunahanz007

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 hafta içinde SSD takviyesi ile bu modeli almayı düşünüyorum. Ama internette bazı insanların sorun yaşadığını gördüm. Kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Alınır mı sizce? Veya maksimum 20.000 TL civarında laptop önerebilir misiniz? 17.3 inç olursa iyi olur.

Merhaba. 2 hafta içinde SSD takviyesi ile bu modeli almayı düşünüyorum. Ama internette bazı insanların sorun yaşadığını gördüm. Kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Alınır mı sizce? Veya maksimum 20.000 TL civarında laptop önerebilir misiniz? 17.3 inç olursa iyi olur.

Efsane cihaz tartışılmaz
MSI Leopard GP76 kasadır.
SteelSeries klavyedir.
Daha ne olsun en iyi kasa en iyi klavye mukemmel cihaz panel Samsung şu zamandaki en iyi panelerden diyebilirim Hz ms renk anlamında.

Tangfong kasa hocam kotu değil alınabilir bu da.

Almanya'da yaşayan arkadaşım var onda var oda almış 1300 euro mi ne.

Hocam aman diyim monster bulaşmayın siz siz olun. Her modeli sorunlu. V25. 1 diğerlerine göre çok daha iyi evet ama ondada problem çıkıyor gidip forumlardan araştırın görürsünüz.

Hocam aman deyim Monster bulaşmayın siz siz olun. Her modeli sorunlu. V25. 1 diğerlerine göre çok daha iyi evet ama onda da problem çıkıyor gidip forumlardan araştırın görürsünüz.

Ya hocam kullanmayıp ürün kotulemeyi önermemeyi cok iyi başarıyorsunuz tebrik ederim.
V25 iyi hoş ama bu laptop donanımsal açıdan çok önde. Tercihim bu olurdu.

Aynen bende 3070 olan modeli alırdım tasarımı da güzel ısınma sorunuda yok.

Hocam aman diyim monster bulaşmayın siz siz olun. Her modeli sorunlu. V25. 1 diğerlerine göre çok daha iyi evet ama ondada problem çıkıyor gidip forumlardan araştırın görürsünüz.
Evet ben de gördüm problem yaşayanları. Ama başka da seçenek yok gibi şu an.
Ya hocam kullanmayıp ürün kotulemeyi önermemeyi cok iyi başarıyorsunuz tebrik ederim.

Aynen bende 3070 olan modeli alırdım tasarımı da güzel ısınma sorunuda yok.
SS klavye ve msi kasa olduğu için 25.1.1 daha mantıklı geliyor bana.

Geri
Yukarı