Monster Tulpar T7 v25.1 GoW'da 92 derece olması normal mi?

Turbo Boost'u kapattığımdan beri 80'i bile zor görüyorum. En fazla 75-76. oynadığım oyunlar da üst ayarda sorunsuz çalışıyor sağ olsunlar.

Turbo Boost açık için konuşuyorum. Ayrıca önceki mesajınızda “clevo kasa ısınır diğerler ısınmaz kafası”ndan bahsetmişsiniz bizim demek istediğimiz Clevo kasalar 90 derecede çalışmıyor 98 derecelere gelip throttle yapıyor.

Hocam görev yöneticisinden mi kontrol ediyorsunuz?
Normaldir sorun çıkarmaz. Turbo boost u kapatarak oynayabilirsiniz, işlemciniz daha soğuk çalışır.
Turbo Boost'u kapattığımdan beri 80'i bile zor görüyorum. En fazla 75-76. Oynadığım oyunlar da üst ayarda sorunsuz çalışıyor sağ olsunlar.
monster bilgisayar var bizde sormuştuk normal mi bu dereceler diye normal dediler 100 dereceye kadar
Evet. İşlemci ise normal çünkü 90 altında üst seviye amiral gemisi modeller dışında çalışan Gaming laptop yok sayılır.
Bakım zamanı gelmiş diye düşünüyorum.
İşlemci mi ekran kart mı?
Arkadaşlar turbo boost derken yanlış söyledim kusura bakmayın. Turbo fanı açtığımda bile 92-95 derecelerdeo luyor

6 ayda bir ücretsiz bakım hizmeti var, öneririm ek olarak sistemi sıfırlamayı da deneyebilirsin bilgisayara işlemciyi yoran veya sıkıntı yaratan bir şey de bulaşmış olabilir.

Tamam hocam ücretsiz bakıma yollayın teknik servise.
6 ayda bir ücretsiz bakım hizmeti var, öneririm ek olarak sistemi sıfırlamayı da deneyebilirsin bilgisayara işlemciyi yoran veya sıkıntı yaratan bir şey de bulaşmış olabilir.
teknik servise gönder temizlesinler macununu falan yenilesinler aylar geçtiyse aradan
dostlar ücretsiz serviste kaç günde yapılır peki ilk defa yollacağım da bilgisi olan var mı?

Geri
Yukarı