Monster Tulpar T7 v25.1 termal macun önerisi

Laptoplara phase change material kullaniyor ureticiler, vardir bir bildikleri herhalde. Siradan macun alirsan anca zarara girersin.

Laptoplara phase change material kullaniyor ureticiler, vardir bir bildikleri herhalde. Siradan macun alirsan anca zarara girersin.

Termal padler için mi söylüyorsunuz onun dışında termal macun için söylediğinizi düşünmüyorum.

Şu yeni yayılmaya başlayan maxtor ctg8e termal macuna bir bakın. 12.8W değer sunuyor ve bedavadan biraz pahalı fiyata sahip. Onun haricinde üstüne macun tanımadığım MX4 olabilir. Veya yeni MX5 var onu deneyin.

Fiyatına göre nedense pek inandırıcı gelmiyor kullanan var ise yorumlara bekleriz. MX-4 siparişini iptal ettim şimdilik biraz bekleyeceğim bakalım.

Honeywel ptm 7950 kullanın rahat edin. 2. aya giriyorum ve hala çok memnunum. Oto fanda bile 80 dereceyi görmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Honeywel ptm 7950 kullanın rahat edin. 2. aya giriyorum ve hala çok memnunum. Oto fanda bile 80 dereceyi görmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam iyi hoş ama yurt dışından ne kadar sürede gelecek. Çok fazla beklemek istemiyorum.

Bir de fiyat önemli çok fazla param yok şu anda.

@yunustncr bu versiyonu alsam 2 tane 20x30 yeterli gelir mi ekran kartı ve işlemci için ona göre 5 dolar pahalı.

Son düzenleme:
Hocam iyi hoş ama yurt dışından ne kadar sürede gelecek. Çok fazla beklemek istemiyorum.

Bir de fiyat önemli çok fazla param yok şu anda.

@yunustncr bu versiyonu alsam 2 tane 20x30 yeterli gelir mi ekran kartı ve işlemci için ona göre 5 dolar pahalı.
20*30 bir defa gpu ve cpu ya yeter. 2 tane 20*30 alırsan bi kez kullanırsın diğeri de yedek kalır.
Gelmesi 1 ayı bulabilir ama macundan daha çok verim alırsın.

20*30 bir defa GPU ve CPU'ya yeter. 2 tane 20*30 alırsan bir kez kullanırsın diğeri de yedek kalır.
Gelmesi 1 ayı bulabilir ama macundan daha çok verim alırsın.

Hem MX-4 hem termal pad siparişi verdim AliExpress üzerinden 115TL ödeme ile 31x50mm olandan sipariş geçtim internetteki videodan gördüğüm kadarı ile düzgün kesersem 2 defa kullanabilirim gibi duruyor. Daha önceki siparişlerimde AliExpress gümrük vergisini de ekliyordu ama bu üründe eklemedi gümrük ücreti çıktığında nasıl ödeyebilirim bilginiz var mı?

Yeni kullanıcı indirimi ile 115TL ye geldi.

Link: 10.84US $ 31% OFF|Honeywell PTM7950 faz değişimi silikon ped levha Laptop faz değişimi silikon gres CPU termal iletken macun ped yama| | - AliExpress

Hem MX-4 hem termal pad siparişi verdim AliExpress üzerinden 115TL ödeme ile 31x50mm olandan sipariş geçtim internetteki videodan gördüğüm kadarı ile düzgün kesersem 2 defa kullanabilirim gibi duruyor. Daha önceki siparişlerimde AliExpress gümrük vergisini de ekliyordu ama bu üründe eklemedi gümrük ücreti çıktığında nasıl ödeyebilirim bilginiz var mı?

Yeni kullanıcı indirimi ile 115TL'ye geldi.

Link: 10.84US $ 31% OFF|Honeywell PTM7950 faz değişimi silikon ped levha Laptop faz değişimi silikon gres CPU termal iletken macun ped yama| | - AliExpress

Kargoya verilince aynı kod ile PTT'den takip edebilirsin. Gümrüğe girip işlemleri yapılınca vergiyi de aynı sayfada görebilirsin.

Kargoya verilince aynı kod ile PTT'den takip edebilirsin. Gümrüğe girip işlemleri yapılınca vergiyi de aynı sayfada görebilirsin.

Anladım vergisini PTT gelince elden falan mı veriyoruz yoksa ödemek için bir sayfa var mı?
Artık PTM7950 gelene kadar MX-4 ile idare edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı