Monster Tulpar T7 v25.1 vs v25.1. 1

Bir problem var mı genel izlenminiz ne?
Işık sızması sorunuyla karşılaştınız mı?
Genel izlenimim olumlu yönde hocam. Ekranda herhangi bir ölü pixel, ışık sızması ile karşılaşmadım. Aklıma takılan şey sadece batarya konusunda genelde %95 civarlarında takılıyor. Bunu araştırdım pil sağlığını korumak içinmiş. Bilgisayarı kapalı şekilde şarjda takılı bıraktığım zaman full oluyor batarya onda sıkıntı yok.
Gayet hızlı, şık ve sade bir tasarımı var. Isınma sorunuyla karşılaşmadım. Isındığını hissettiğim zaman fanı açıyorum hızlı bir şekilde soğutma sağlıyor. Fan sesi yüksekliği benim için sorun olmadı.
Oyunlarda gayet iyi performans alıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Ben memnunum açıkçası verdiğim paraya değdi.

Genel izlenimim olumlu yönde hocam. Ekranda herhangi bir ölü pixel, ışık sızması ile karşılaşmadım. Aklıma takılan şey sadece batarya konusunda genelde %95 civarlarında takılıyor. Bunu araştırdım pil sağlığını korumak içinmiş. Bilgisayarı kapalı şekilde şarjda takılı bıraktığım zaman Full oluyor batarya onda sıkıntı yok.
Gayet hızlı, şık ve sade bir tasarımı var. Isınma sorunuyla karşılaşmadım. Isındığını hissettiğim zaman fanı açıyorum hızlı bir şekilde soğutma sağlıyor. Fan sesi yüksekliği benim için sorun olmadı.
Oyunlarda gayet iyi performans alıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Ben memnunum açıkçası verdiğim paraya değdi.

Sevindim hocam adınıza. Batarya şarjda değilken kendi kendine azalıyor. Yeni bataryalarda bu şekilde dediler bana da. Soğutma konusunda gerçekten iyi bilgisayar ama bende gereksiz bir sürekli fan çalışıp durma olayı var. Fan durduktan sonra her işlem yapışımda fan çalışıp duruyor.
Işık sızması için fotoğraf paylaşma şansınız var mıdır acaba.

Sevindim hocam adınıza. Batarya şarjda değilken kendi kendine azalıyor. Yeni bataryalarda bu şekilde dediler bana da. Soğutma konusunda gerçekten iyi bilgisayar ama bende gereksiz bir sürekli fan çalışıp durma olayı var. Fan durduktan sonra her işlem yapışımda fan çalışıp duruyor.
Işık sızması için fotoğraf paylaşma şansınız var mıdır acaba.
Fotoğraflar ışık sızması için pek güvenli olmuyor hocam. Malum fotoğraflarda daha farklı çıkabiliyor. Fan konusunda benim öyle bir problemim yok çok şükür :) Işık sızması varsa bile ben hiç fark etmedim diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı