Monster v18.2 sıcaklık değerleri

Exes Dewam

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster v18.2 laptopa sahibim yurtta kalıyorum fakat yurt arkadaşım laptopun fanından rahatsız oluyor oyunlarda çok çalıştığı için fanlarım. O yüzden kontrol panelinden yeni profil ayarı yaptım ekran kartı ve işlemci fanını kıstım %30 olacak şekilde ayarladım oyunları oynarken ısınıyor. Laptopa uzun veya kısa vadede bir sıkıntı çıkarır mı default ayarları ve kendim oynadığım ayarların fotosunu attım. Bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-29 015357.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-29 015357.png
    58,8 KB · Görüntüleme: 39
  • resim_2022-01-29_015550.png
    resim_2022-01-29_015550.png
    64,4 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Monster v18.2 laptopa sahibim yurtta kalıyorum fakat yurt arkadaşım laptopun fanından rahatsız oluyor oyunlarda çok çalıştığı için fanlarım. O yüzden kontrol panelinden yeni profil ayarı yaptım ekran kartı ve işlemci fanını kıstım %30 olacak şekilde ayarladım oyunları oynarken ısınıyor. Laptopa uzun veya kısa vadede bir sıkıntı çıkarır mı default ayarları ve kendim oynadığım ayarların fotosunu attım. Bakabilirsiniz.
bendede monster var çok ses çıkıyor diye fanı düşüğe aldım aradan 2 3 ay geçti ısınmaya başladı sonra temizletmeye götürdüm fanı toz dönmüyormuş bende çözüm bulmaya çalışıyorum ama bulamadım bende :d

eger işlemciyi çok kullanmıyorsan turbo boost modunu kapat baya ısı değeri düşecektir, (video linkini metin belgesine koydum virüs sanma :D)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• video linki.txt
    103 bayt · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı