Monster A5 sıcaklık değerleri

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Sistem tam performansında çalışırken oyunlar en yüksek grafikteyken MSI Afterburner'la ölçtüğümde 65 dereceyi nadir geçen CPU (70'i görmedi bile) GPU ise 60'ı doğru düzgün görmedi bile. İkisi de tam performansta çalışıyor. Bu garip midir sizce? Yazılımsal sorun olmadığından eminim elimi koyduğumda zaten çok sıcak üflemiyor. Yanlış anlaşılma olmasın memnunum durumdan. Modelim Abra A5 v16.6.3 4 fan çıkışı var. Soğutma kullanmıyorum ama almak istiyorum.

Kullandığınız işlemci ve ekran kartının Max kullanımda olması gereken sıcaklıklar bunlar zaten. Bundan yukarı çıkarsa bir gariplik var demektir.

Gayet güzel. Hayırlı olsun. Soğutucu almanıza gerek yok ancak alınabilir.
Malzeme kaltesi nasıl notebookta?

Kapak ve klavyenin olduğu kısım metal altında sert bir plastik var ben 5 yaşındayken alınan bilgisayarımın malzemeside plastik olduğu için garipsemedim 2010 da falan alınmıştı.
Kullandığınız işlemci ve ekran kartının Max kullanımda olması gereken sıcaklıklar bunlar zaten. Bundan yukarı çıkarsa bir gariplik var demektir.

85 dereceye kadar normal diyorlardı o yüzden garipsedim.
Öpün başınıza koyun. Ekstra soğutucu almanıza çok gerek yok ama alırsanız içiniz rahat olur bence.

Maddi olarak biraz sıkışığım ama alacağım.

Geri
Yukarı