Monster v22.1 vs ASUS STRIX G513QM-HN081

Bütçe
16.000
Zaten ayrı bir klavye alacağım ve kulaklıktan fan sesinin çok sorun olacağını düşünmüyorum. Peki ısınmadan dolayı çok performans düşüşü olur mu? Galiba Monster'ler çok ısınıyorlarmış.
Hocam 16 bin TL bütçe ile yeni Legion'ları beklemesi daha mantıklı olmaz mı?

Hocam en geç bu ay alacağım Legion'lar ne zaman gelirler?

Hocam 16 bin TL bütçe ile yeni Legion'ları beklemesi daha mantıklı olmaz mı?

Hocam dolar ve Euro sürekli oynamada olduğu için bulduğumuzu almak daha mantıklı oluyor bu kavramda. Sabah bir kalkmışız Euro 10 bile olmuş olabilir ondan dolayı bu dönemde bulduğunu hemen almak daha mantıklı.

Hocam 16 bin tl bütçe ile yeni Legionları beklemesi daha mantıklı olmaz mı?
Beklemesi iyi olur ama 2 sorun var:
1-) Geçen haftasonu gelecek denilmesine rağmen hala yok.
2-) İşlemci sıcaklığı ile ilgili bir sıkıntı var.
Zaten ayrı bir klavye alacağım ve kulaklıktan fan sesinin çok sorun olacağını düşünmüyorum. Peki ısınmadan dolayı çok performans düşüşü olur mu? Galiba Monster'ler çok ısınıyorlarmış.
Tulpar'ın bu kasası gayet iyi hocam. Soğutması yeterli.

Bu modelde o tür sorunlar yok ancak ben yeni Legionlara bakmanızı tavsiye ederim hocam.

Beklemesi iyi olur ama 2 sorun var:
1-) Geçen haftasonu gelecek denilmesine rağmen hala yok.
2-) İşlemci sıcaklığı ile ilgili bir sıkıntı var.

Tulpar'ın bu kasası gayet iyi hocam. Soğutması yeterli.
Bilmiyorum hocam ben maalesef Monstera ısınamıyorum. Arkadaşım kullanıyor bir modelini fan sesinden çocuğun sesini duyamıyoruz Discordda.

Monster aslında daha iyi tek kötü yani Ryzen işlemci olmaması. Ben her türlü Monster alırdım Monster'ın garanti ve bakım hizmetler ASUS'dan her türlü daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı