Monster Tulpar T7 V20.3.2 vs ASUS ROG STRIX G513QM-HN081

Merhaba,

15.6" 1920x1080 ips 30pın slim cp4v 5v nh58 lcdr100609-096a

Monster tarafından aldığım yanıt bu şekilde. İnternet üzerinden araştırma yaptım ama hiç bir sonuç bulamadım desem yeridir.
Ben de aradım ve bulamadım hocam. Monster'da ekranın sRGB değerini sorma şansınız var mı?

Gayet iyi bir seçim yapmışsınız. Endişeye mahal yok.
İş işten geçmiş. Aldığınız modelin ekranı çok ufak, haberiniz olsun.

Merhaba,

Rog elime ulaştı ancak Windows kurulumunda yani usb'den boot etme konusunda sıkıntı yaşıyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı acaba? @Dark Lord of the Sith
Hocam seni de sürekli olarak etiketleyip durdum. Ancak internet üzerinde izlemediğim video kalmadı beceremiyorum.. Teşekkürler.
Bu konu altında yardımcı olamayız maalesef. Yeni konu açmanız gerekiyor. Kurallar gereği.

Merhaba, yeni konu açtım ancak buradan paylaşmam doğru mu bilmiyorum. Forumdan uzaklaştırılmak istemiyorum eğer bir hatam mevcutsa bilgi verirseniz hemen kaldırırım.

Merhaba,

Ürünün kurulumunu yaptım. Detaylı olarak yorumlarımı kullanımdan sonra yazacağım.

Son düzenleme:
Merhaba, yeni konu açtım ancak buradan paylaşmam doğru mu bilmiyorum. Forumdan uzaklaştırılmak istemiyorum eğer bir hatam mevcutsa bilgi verirseniz hemen kaldırırım.

Merhaba,

Ürünün kurulumunu yaptım. Detaylı olarak yorumlarımı kullanımdan sonra yazacağım.

Hocam üründen memnun musunuz?

Geri
Yukarı