Monster v22.1 vs Gigabyte Aorus 15P KC

Bütçe
15000
Cevaplar için eyvallah beyler. Monsterın 17.3 olması 130w olması beni kendine çekiyo aorus dediniz gibi marka yazılım vs daha iyi gibi ama gigabyte teknik servis biraz sıkıntılıymış heralde
T7 modeli 130W biraz daha güçlüdür Aorus'tan, ama klavyede ısı oluyor diyorlardı.
Tasarımını ben pek beğenmiyorum ama siz belki beğenebilirsiniz.
Alınabilir bir model ama 15W daha fazla güç çekiyor diye Aorus'tan uzaklaşmazdım.
Hocam monster t7 130w ama aorus daha iyi performans veriyo gibi biraz karşılaştırdım youtubedki videolardan özellikle cs go da aorus kayda değer şekilde önde. tabi ne kadar doğru bi karşılaştırma olduysa

Son düzenleme:
Çok daha kaliteli hem de hocam. Casper'da Clevo satıyor diyeyim siz anlayın. Abra'ların çoğu Clevo diyeyim siz anlayın hocam.
Bu iki markayı araştırdım geniş çaplı. Clevo ve Tongfang. Metabox ve XMG gibi laptop firmaları da bunların ürettiklerini alıyor Jarrod's Tech kanalından biliyorum. Yabancı forumlara da baktım ve herkes Tongfang diyor.

Monster Tulpar T7 V19.7 Tongfang üretimi ve metal kasasının yanı sıra mekanik klavyesi var. İçindeki RTX 2070 yükte 68 dereceyi bile geçmiyor test videolarını inceledim amatör incelemeler. Ancak Tongfang üretimi olanlar daha az sayıda, ağırlıklı olarak Clevo satıyor Monster ve Tongfang modeller biraz daha pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı