Monster ve Excalibur neden önermiyorsunuz?

Ben Monster notebook Abra Versiyon'u kullanıyorum. Technopat yorumları ilginç. Excalibur'u bilmiyorum fakat dandik mal, kalitesi kötü ısınıyor demişsiniz. Bunları nereden çıkardınız?

Monster'in bazı versionları iyi bazıları kötü.
Tulpar'lar iyi denilebilir.
Abra'lardan çok şikayet okuyoruz.

Casper ezelden beridir ısınma sorunu var ve malzeme kalitesi kötü.

Bilgisayar piyasasına girdim gireli Casper kötü bir marka Monster'ın MSI laptoplarını kullandığı modelleri güzel ama onun dışında birçok modeli fiyasko.

Ben Monster notebook Abra Versiyon'u kullanıyorum. Technopat yorumları ilginç. Excalibur'u bilmiyorum fakat dandik mal, kalitesi kötü ısınıyor demişsiniz. Bunları nereden çıkardınız?
Yakında anlarsın.

Casper alırsınız, bir yerleri bozulur. Teknik serviste ilgilenen olmaz sadece size masrafı çıkarırlar. Monster deneyimim yok.

Monsterla alakalı bir yorum yapamam ama yaklaşık 1 buçuk senedir excalibur g770 kullanıcısıyım. imzada özellikleri yazıyor pcnin. Normal oyunlarda herhangi bir problem yaşamıyorum ama gta 5 olsun bf serileri olsun cpu neredeyse 97 98 derecelere çıkıyor. Çift turbo fan olmasına ve zalman zm-stc8 kullanmama rağmen. Defalarca kez grafik sürücüsü çöktü. Bilgisayarın sağ tarafı öyle bir ısınıyor ki el durmuyor üstünde. Aldığım sırada monsterlar stokta olmadığı için mecburen aldım bunu ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha üst sürümlerini kullanmadım ama şu an 7 8 bin liranızı o da minimum fiyat yani, kesinlikle casper'a vermeyin.

Geri
Yukarı