Monster vs HP laptop

frknay5

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Laptop alacağım. İki laptop arasında kaldım. Sizce hangisini almak daha mantıklı?
-Monster
i7-1165G7 benchmark değeri 10.000
16 GB RAM.

-HP
Ryzen-7 5825u benchmark değeri 18.000
8 GB RAM.

Diğer özellikleri aynı kasa olarak Monster daha iyi fiyat olarak da aynılar. Sizce hangisini almak mantıklı?

Hocam benchmark değerine göre hp daha iyi ama hp'nin teknik servisi nasıl onuda araştırın eğer iyi ise 8 GB RAM daha ekleyin HP alın.

Hocam benchmark değerine göre hp daha iyi ama hp'nin teknik servisi nasıl onuda araştırın eğer iyi ise 8 GB RAM daha ekleyin HP alın.
Teknik servis olarak Monster daha iyi. Ömür boyu bakım garantiside veriyor. Yazmayı unutmuşum SSD olarak Monster daha iyi. HP işlemci olarak iyi ama diğer özellikleri bakımından Monsterın gerisinde kalıyor. Sence hangisini almak daha mantıklı

Teknik servis olarak Monster daha iyi. Ömür boyu bakım garantiside veriyor. Yazmayı unutmuşum SSD olarak Monster daha iyi. HP işlemci olarak iyi ama diğer özellikleri bakımından Monsterın gerisinde kalıyor. Sence hangisini almak daha mantıklı
Hocam bende monster var o yüzden benim öneri yapmam doğru olmaz.
Ben memnunum ama monster laptobumdan.

SSD olarak nasıl daha iyi acaba? Bende HP r7 5825u var 3.5GB okuma/3GB yazma hızı veriyor. Monster'da 2.5GB/940mb. SSD olarak HP daha iyi.

Monster'ın Huma v3.1.1 versiyonunu alıp iade etmiş olarak söylüyorum. Kasası çok kalitesiz. Hele klavyesi her an gidebilir. Monster hakkında yorumum ekte.
Screenshot_20220923-230530_Hepsiburada.jpg
20220923_230452.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı