Monster vs HP Victus

Bütçe
20 bin ile 25 bin arası
Hiçbir fikrim yok hocam arkadaşın laptop 1650 Monster'dı yanan şey tahminen anakarttır olay 1650'nin yüksek performanslı bir ekran kartı olarak görüldü senelerde gerçekleşmişti pek fazla hatırlamıyorum arkadaşı da senelerdir görmedim zaten.
Kondansatörlere bir şey olmadan fazla genelde sigorta atar. Onun sebebi daha ilginç bir şeydir muhtemelen. Elimde olsaydı sistem anlardım.

@erengore peki attığım HP Omen kaç watt.

@erengore normalde Acer RTX 4080 alacaktım lakin PS5 aldığımdan bütçemi düşürdüm ASUS ROG dediğiniz gibi değil bence soğutma bakır bloğunu daha kaliteli deniyordu.

@AsdAsLAYEr yarın alacağımdan sizde bilgilisiniz bu konuda yardımcı olursanız iyi olur.

@erengore normalde Acer RTX 4080 alacaktım lakin PS5 aldığımdan bütçemi düşürdüm ASUS ROG dediğiniz gibi değil bence soğutma bakır bloğunu daha kaliteli deniyordu.

@AsdAsLAYEr yarın alacağımdan sizde bilgilisiniz bu konuda yardımcı olursanız iyi olur.
Asus ROG üstüne para verseler ben almam. OMEN’in Watt değerini Cihaz TV kanalında muhtemelen bulursun. 4060 ise Watt değerini kafana dahi takma.

Hocam yarın bu konu hakkında konu açın daha çok insan gelir daha iyi öneriler de çıkar.

Son düzenleme:
Oyun ve gündelik kullanım da sorun çıkartır mı?
Oyun en yüksek oynanacak oyunlar (GTA 5, RDR2, Days Gone)dir
Doğrusu o oyunları tam kalitede açacak sistem değildir. Bazı yerlerde grafik düşürmeniz gerekebilir. Ancak açar yine de. Genel olarak sorun çıkarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı