Monster vs MSI

ozan123

Kilopat
Bir laptop almayi düşünüyorum ve kararsiz kalmiş durumdayım. Monster'ın performansı çok iyi. Bunu beğendim. Kasa kalitesi kötü diyorlardı ancak ben laptob'u biryere götürmeyecegim için sorun olmaz. MSI güzel ancak oyun için kullanacağım icin performansı Monsterin daha iyi. MSI in tek beğendiğim özelliği kismi klavyesi. MSI notebooklar Türkiye'de elden nerede satılır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa, Vatan bilgisayar ve diğer online marketler vs. İnternet şart değil yakınlarda varsa direk şubelerede gidebilirsin.

Monster P150Hm kullanıyorum ve çok memnunum. Monster fiyat-performans ve özelleştirme açısından iyi bir firma olsa da, artık yeni modellerinde tek fan bulunuyor ve bu bence büyük bir eksi, bilginize.

Kasa kalitesi kötü falan değil arkadaşlar. Sadece Türkler uyanık davranmiş. Kasa kötü ama fiyat ve performans bakımından MSI'dan daha iyi :)

Monster ısınma sorunu dışında (Benim için o ısılar hiçbirşey. İmzama bakarsanız anlarsınız :D .) güzel. Yük altında 85-90 derece oluyormuş. Ben tercihimi Monster'dan yana kullanıyorum.

Monster ısınma sorunu dışında (Benim için o ısılar hiçbirşey. İmzama bakarsanız anlarsınız :D .) güzel. Yük altında 85-90 derece oluyormuş. Ben tercihimi Monster'dan yana kullanıyorum.
Çay/Kahve Fincanı sıcak tutucu hediye etme hayalinin sonucu bu Naylon Masa örtüsü eritti mi? bir rivayete göre öyle bir kaç olay olmuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı