Monster vs MSI

Monster F/P olarak gerçekten şahane bir bilgisayar, ancak Monster son yıllarda reklamlar sayesinde ün kazanmış bir şirket, parça temin edip üzerine Monster damgası basan bir şirket. MSI ise sadece oyun için çalışmış köklü bir geçmişe sahip. Benim tercihim MSI'den yana;

Marka takıntınız yok ise, Monster tercih edin.

Monster P150Hm kullanıyorum ve çok memnunum. Monster fiyat-performans ve özelleştirme açısından iyi bir firma olsa da, artık yeni modellerinde tek fan bulunuyor ve bu bence büyük bir eksi, bilginize.
Peki oyunlarda nasil bf4 u far cry 3 u falan ultrada calistirabilirmi

Monster F/P olarak gerçekten şahane bir bilgisayar, ancak Monster son yıllarda reklamlar sayesinde ün kazanmış bir şirket, parça temin edip üzerine Monster damgası basan bir şirket. MSI ise sadece oyun için çalışmış köklü bir geçmişe sahip. Benim tercihim MSI'den yana;

Marka takıntınız yok ise, Monster tercih edin.
Herhangi bir marka takintim yok

Neden MSI? Monsterin performansı daha iyi

Bir yanda parça alıp üzerine Monster damgası vuran bir şirket, diğer yanda kendi parçasını yapan köklü bir şirket.

Örnek verecek olursak;
Hoparlör alırken daha fazla ses çıkaranı mı tercih edersiniz, yoksa daha kaliteli bir ses çıkaran sistemi mi ? seçim sizin.

Bir yanda parça alıp üzerine Monster damgası vuran bir şirket, diğer yanda kendi parçasını yapan köklü bir şirket.

Örnek verecek olursak;
Hoparlör alırken daha fazla ses çıkaranı mı tercih edersiniz, yoksa daha kaliteli bir ses çıkaran sistemi mi ? seçim sizin.
Acikcasi ses benim icin fazla önemli değil kasada değil ilk basta dediğim gibi performans onemli benim icin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı