Monster vs Msi

Kağıt üstünde Monster daha iyi. Fakat ben Monster önermiyorum. Kullananlar pek fazla memnun kalmadı.
Bence o bütçeye ikiside alınmamalı. MSI'da GTX850M var. Onun yerinde ASUS X550JK serisine baksanız daha iyi olur.
Yada maksimum bütçeyi belirtebilirseniz size bir öneride bulunabilirim.

monster kasayı msi dan alıyor zaten benim bildiğim, monster iyi görünsede toplama notebook gibi bişey ne kadar güvenirsin bilemem , benim fikrim msi al kafan rahat olsun;)

Yorumlar için teşekkürler.
Kağıt üstünde Monster daha iyi. Fakat ben Monster önermiyorum. Kullananlar pek fazla memnun kalmadı.
Bence o bütçeye ikiside alınmamalı. MSI'da GTX850M var. Onun yerinde ASUS X550JK serisine baksanız daha iyi olur.
Yada maksimum bütçeyi belirtebilirseniz size bir öneride bulunabilirim.
Ben x550jk fazla istemiyorum tasarımı ve klavyesi oyuncu bilgisayarına benzemiyor. Sadece msi kalitesi ama 850m mi yoksa monster ve 860m mi onu merak ettim işlemcileri arasındaki fark da sözkonusu .

Tabii ki oyun performansı yakın olacaktır ancak bazen televizyona bağlayıp oynadığım için full hd bana daha cazip geliyor bir de msi dediniz o işlemci beni yarı yolda bırakırmı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı