Monster vs Msi

2015 oyunları kasıtı yanlış olur. Senin nasıl ayarlar istediğin önemli. GTX 980Ti yi ben 30 FPS altına düşürüyorum zorlarsam. Youtube'a GTX 980M game performance yazarak hangi oyunda kaç FPS verdiğini görebilirsin.

Monster Abra A7 6.2 sipariş verdim. 3 sene sonra muhtemel medium ve low ayarlardan oynamaya devam ederiz gibi. Bekle bekle bu işin sonu yok ipin ucunu bi yerden tutmak gerek.

Monster Abra A7 6.2 sipariş verdim. 3 sene sonra muhtemel medium ve low ayarlardan oynamaya devam ederiz gibi. Bekle bekle bu işin sonu yok ipin ucunu bi yerden tutmak gerek.

Niye 3 sene sonra low'da oynanır anlamadım :kararsız: Pek bilgisayardan anlamam o yüzden sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam da ne dedim ki? Sakin olun arkadaşlar. GPU'su CPU'su daha doğrusu elektronik olan her şeyi yurt dışından geliyor ama MSI'a göre düşük kalıyor Monster.
Sallayarak konuşmayın lütfen. Monster'ın çoğu ürünü barebone olarak MSI'dan geliyor. MSI üretimi olanlarını tercih ettikten sonra hiç bir sorun yok. Markaya ayrıca para ödememiş de oluyorsunuz. 1.5 sene oldu alalı, 1 kez servise göndermiş değilim. Yok öyle birşey.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı