Monster'ın 99.999, 00 TL'lik laptopu

Kardeşim iş bilgisayarı o. Apple'ın Mac Pro'sunu hiç görmemişsin anlaşılan.

Bizim evde ki rende bana yetiyor 😖.

1597151181509.png

O parayla Custom sıvı soğutmalı Threadripper işlemcili ve SLI 2080 Ti'lı sistem kurulur :) 2080S var bir de içerisinde...
RTX 2080 Ti laptoplar için mevcut değil.

Endüstriyel açıdan bakınca oldukça ucuz bilgisayar aslında :) bu bilgisayarı alan kişiler oyun amaçlı veya mining amaçlı almıyor. Yüksek ihtimalle veri analisti veya yazılım alanında VM ile çok fazla işi olan birisi satın alır. Ki o insanların birkaç aylık maaşı zaten. Yaptıkları işle çok daha fazlasını kazanıyorlar.

99.999TL'lik bilgisayarım ile parka gidip GTA V oynamak mı? Bundan güzel bir aktivite olabilir mi? Düşünsenize bunu alıyorsunuz ama yurtta kalıyorsunuz(tüm parayı laptopa yatırdığınız için ev kiralayamadınız). Ve bir bakmışsınız laptop çalınmış. İşte o an intihar sebebi.

Endüstriyel açıdan bakınca oldukça ucuz bilgisayar aslında :) bu bilgisayarı alan kişiler oyun amaçlı veya mining amaçlı almıyor. Yüksek ihtimalle veri analisti veya yazılım alanında VM ile çok fazla işi olan birisi satın alır. Ki o insanların birkaç aylık maaşı zaten. Yaptıkları işle çok daha fazlasını kazanıyorlar.

Bu tür amaçları olan kişilerin neredeyse 4 kiloluk bir laptop alacaklarını zannetmiyorum ben böyle bir statüye sahip olsam giderdim en kaliteli MacBook Pro'yu alırdım. Hem ince hem performanslı hem de şık.

Yeni konular

Geri
Yukarı