Monster'ın hediyesi CoD MW2 "bu oyunu henüz kuramazsınız" hatası

abstractman

Decapat
Daha fazla  
Mosnter'dan bilgisayar aldım ve yanında CoD MW2 hediye veriliyordu. Intel Gaming accesden oyunun kodunu yazdım o da battle.net sitesine Intel hesabımı bağlamam için link verdi. O kadar karışık ki sanırım bağladım diye düşünüyorum. Aşağıya fotoğrafını bırakacağım. Neyse en son Battle net kısmında bir yerden oyunun setupunu buldum ve indirdim basıp kurmaya çalıştığımda bu oyunu henüz kuramazsınız tarzı bir hata veriyor. Yardımcı olur musunuz? Nasıl yapacağım bu işlemi?

Dosya Ekleri

• battle intel.PNG
    battle intel.PNG
    139,4 KB · Görüntüleme: 227
  • yet.PNG
    yet.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 193
Kanka bana kod gelmedi diye Monster'e mail atmıştım mailden göndermişlerdi Intel kodunu

Aldım hocam ben oyunu, biraz karışık oldu ama bir şekilde aldım yardımınız için teşekkürler.

Hocam merhaba monstera mail attıktan ne kadar süre sonra kodu gönderdiler size cevaplarsanız sevınırım bende mail attımda dönüş yapılamdı

Mosnter'dan bilgisayar aldım ve yanında CoD MW2 hediye veriliyordu. Intel Gaming accesden oyunun kodunu yazdım o da battle.net sitesine Intel hesabımı bağlamam için link verdi. O kadar karışık ki sanırım bağladım diye düşünüyorum. Aşağıya fotoğrafını bırakacağım. Neyse en son Battle net kısmında bir yerden oyunun setupunu buldum ve indirdim basıp kurmaya çalıştığımda bu oyunu henüz kuramazsınız tarzı bir hata veriyor. Yardımcı olur musunuz? Nasıl yapacağım bu işlemi?
Merhaba biraz geçmiş konun üstünden ama ben de intelden geri dönüş alamıyorum. Satın alma faturamı istediler gönderdim fakat geri dönmediler. Acaba siz nasıl kod aldınız intelden?

Merhaba biraz geçmiş konun üstünden ama ben de Intel'den geri dönüş alamıyorum. Satın alma faturamı istediler gönderdim fakat geri dönmediler. Acaba siz nasıl kod aldınız Intel'den?

Etkinleştirme kodunu kampanya kapsamındaki işlemci ya da laptopu size satan faturalandıran firmadan aldınız mı? Satın aldığınız yerden etkinleştirme kodunu alınca direkt olarak Intel Gaming Access uygulamasından kodu girip oyunu alabiliyorsunuz.

Etkinleştirme kodunu kampanya kapsamındaki işlemci ya da laptopu size satan faturalandıran firmadan aldınız mı? Satın aldığınız yerden etkinleştirme kodunu alınca direkt olarak Intel Gaming Access uygulamasından kodu girip oyunu alabiliyorsunuz.

Evet oradan aktifleştirdim kodumu fakat Intel'den kodu almak için tıkladığımda sürekli error veriyordu. Her gün denedim. Sonunda block yedim. Desteğe ulaştım benden satın alma faturamı istediler. Gönderdim fakat geri dönen olmadı hala.

Evet oradan aktifleştirdim kodumu fakat Intel'den kodu almak için tıkladığımda sürekli error veriyordu. Her gün denedim. Sonunda block yedim. Desteğe ulaştım benden satın alma faturamı istediler. Gönderdim fakat geri dönen olmadı hala.

Tekrar destek maili atın. Ya sipariş iptal edilmiş olarak bildirilmiştir. Ya da sistemlerinde bir aksaklık vardır. Başka bir çözüm yolu görünmüyor. Desteğe her gün ulaşmaya çalışın.

Geri
Yukarı