Monster'ın iyi ve kötü özellikleri

Hiç memnun eden bir ozelligi yok mu yani? Ya da şikayetçi olduğun özellikleri nedir?

Ürünü aldığımdan beri FPS dropları yaşamaktayım ve ürün donanımsal açıdan sıkıntı çıkarmaması gereken bir oyunda yapıyor. Müşteri hizmetlerini 20 30 kere aradım hiçbir çözüm sunmadılar servise getirin dediler getirdim, dedilerki bir problem yok SSD takarsak düzelir dediler takın bir deneyeyim dedim sonra denemeye geldiğimde bilgisayar özelliklerine baktığımda ayrıca 8 GB RAM eklemişler ve en iyi SSD'yi eklemerine rağmen hala FPS düşmesi vardı fakat birazdaha düzelmişti ancak zaten 8 GB RAM ve Samsung Evo SSD'yi eklediğimiz de düzelme olmaması kaçınılmaz, garantisi olmasına rağmen yardımcı olmadılar sorun yok deyip yolladılar.

Monster laptopların soğutma performansı gerçekten iyi, başka markaların Gaming laptoplarına göre çok daha ucuzlar, teknik servisi güzel fakat malzeme kalitesi olarak biraz kötü.

Forumlarda genelde kotulenen Monster'in iyi taraflarini da merak ediyorum. İyi ve kotu bulduğunuz yonleri paylasir misiniz?

+Fiyat.
+Işıklı ışıklı klavye.
-Isınma.
-Menteşe sorunları.
-Dayanıksızlık.
-Kalitesiz malzeme.
-Isındığı zaman performans sorunları.
-Kötü mousepad.
Eğer Monster almayı düşündüyseniz bir daha düşünmeyin, o fiyata çok kaliteli masaüstü toplanır. Ama illede laptop diyorsanız MSI, HP, GameGaraj ve Acer Nitro serisi düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı