Monster'in RTX 40 serisi laptopları ne zaman gelir?

Umur2525

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda MSI ön sipariş ile RTX 40 mobil ekran kartlarına sahip laptoplarını piyasaya sürmeye başladı. Benim merak ettiğim ve sizlerin de fikirlerinizi paylaşacağınız bir konuyu açmak istiyorum.

1.) Monster RTX 40 serisi ekran kartlı laptopları ne zaman çıkartacak ve 4050-4060 ekran kartlı laptoplarının fiyatları hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.

2.) Halihazırda satışta olan Monster'ın 3060-3070 ekran kartlarına sahip laptopları işe 4050-4060 serileri arasında FPS ve güç farkı ne düzeyde olacak görüşlerinizi merak ediyorum.

İyi Sosyaller iyi günler dilerim.

4000 li laptoplarda testleri izlediğim kadarıyla yine nvidia isim oyunları var. Yani 4090 lı bir laptop, 4080 kadar performans veriyor. Bu alt seviye kartlarda ne olur bilinmez. Şu an tahmin çok zor. Daha iyi olacaktır ama ne kadar iyi bilinmez.

Ayrıca neden monster? Çok az sayıda ürünü kullanılabilir olan bir firma.

Mobil 4060 masaüstü 3060'ı performans olarak geçiyor, Max-P 3070'e yakın hatta DLSS3 ile 3070'i yok edebilir. 4050 hakkında pek bir fikrim yok, çok yakında Monster 4060'lı modellerini duyurur diye tahmin ediyorum. Fiyat konusunda 35-45 arası her şey olabilir.

Monster'a muhtemelen diğer markalardan daha sonra gelecektir, Tongfang'ın üretmesi ve onlardan alıp piyasaya sürmesi var.

Monster'a muhtemelen diğer markalardan daha sonra gelecektir, Tongfang'ın üretmesi ve onlardan alıp piyasaya sürmesi var.

Kek gününüz kutlu olsun hocam :)

4000'li laptoplarda testleri izlediğim kadarıyla yine NVIDIA isim oyunları var. Yani 4090'lı bir laptop, 4080 kadar performans veriyor. Bu alt seviye kartlarda ne olur bilinmez. Şu an tahmin çok zor. Daha iyi olacaktır ama ne kadar iyi bilinmez.

Ayrıca neden Monster? Çok az sayıda ürünü kullanılabilir olan bir firma.

Tulpar serisinin bütün modelleri ve çoğu Abra kullanılabilir. Adamın sorusuna cevap vermen gerekmez miydi?

Sanki üstte bir paragraf var ve cevap niteliğinde. Görmen gerekirdi ama işte. Bence siz pek cevap vermiş gibi durmuyorsunuz.

Paragraf yanlış zaten, altta boş konuşmussun. Arkadaşın sorduğu soruya düzgün cevap vermemişsin ki?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı