Monster'in yeni kasa laptopları nasıldır?

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Hocam forumda genel olarak bilinen Abra veya Tulpar laptoplarda ısınma sorunu vs... Bulunuyor Monster yeni kasaya geçti artık tamamen neredeyse o yeni kasaları nasıl acaba almak için değil bilgi edinmek istiyorum bu yeni kasaları kullananlar var mı normal kasa plastik ama yeni kasalar alimünyum ile güçlendirilmiş kasa olarak geçiyor soğutma konusunu aşmışlar mı bu kasalarda acaba örnek olarak Abra A7 V13.2.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook bu model veya Tulpar T7 V24.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook bu modeller artık alınabilir mi? Lütfen fanboyluk yapacak arkadaşlar boşa yazmasın.
Magnezyum kasalarda ısınma sorunu çözülmüş diye duydum gerçekten alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam forumda genel olarak bilinen Abra veya Tulpar laptoplarda ısınma sorunu vs... Bulunuyor Monster yeni kasaya geçti artık tamamen neredeyse o yeni kasaları nasıl acaba almak için değil bilgi edinmek istiyorum bu yeni kasaları kullananlar var mı normal kasa plastik ama yeni kasalar alimünyum ile güçlendirilmiş kasa olarak geçiyor soğutma konusunu aşmışlar mı bu kasalarda acaba örnek olarak Abra A7 V13.2.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook bu model veya Tulpar T7 V24.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook bu modeller artık alınabilir mi? Lütfen fanboyluk yapacak arkadaşlar boşa yazmasın.
Magnezyum kasalarda ısınma sorunu çözülmüş diye duydum gerçekten alınır mı?

İkisi de Clevo üretimi ve düşük tgp değerli. Tongfangde bile çekinirken bunların alınabilir olduğunu hiç sanmıyorum hocam.

İkisi de Clevo üretimi ve düşük tgp değerli. Tongfangde bile çekinirken bunların alınabilir olduğunu hiç sanmıyorum hocam.

Bende daha onlar hakkında konu görmedim acaba Clevo'dan ayrıldı mı güçlendirilmiş bir kasa vs deyince şekli de değişmiş kasaların ama sanırım hala dediğiniz gibi sıkıntıları devam ediyor aslında Abra'ların ısınma sorununu çözse çok fazla satacak ama.

Yenilenir diye düşünüyorum. Bu fiyata MSI GP76 sunmaları muazzam. GP serisi harikadır.
hocam ekranda mı msi ile aynı? tasarım işiyle uğraşacagım o yüzden rezillik cıksın istemiyorum. Ek olarak mux da var degil mi? Monster olması nedeniyle korkuyorum sürekli sorunlar çıkıyor internette okuyorum. Acaba başım agrımaz degil mi bu modeli alırsam?

Hocam ekranda mı MSI ile aynı? Tasarım işiyle uğraşacagım o yüzden rezillik cıksın istemiyorum. Ek olarak MUX da var degil mi? Monster olması nedeniyle korkuyorum sürekli sorunlar çıkıyor internette okuyorum. Acaba başım agrımaz degil mi bu modeli alırsam?

Hocam Monster için duyduğunuz şikayetler bu modelde geçersiz. Laptop her şeyiyle MSI GP76 çünkü. MSI'ın 144Hz ve 240Hz ekran seçenekleri sunuluyor. MUX Switch'te var.

Yeni konular

Geri
Yukarı