Monster'in RTX 40 serisi laptopları ne zaman gelir?

RTX 4050 DLSS 3.0 ile RTX 3060'dan daha fazla FPS veriyor. Eğer RTX 3060 için DLSS güçlendirmesi yapılmazsa maalesef RTX 3000 serisi pazarlama uğruna bizzat Nvidia tarafından erken öldürülmüş bir seri olacak.

Hocam şaşırdım vallahi bu ne hız masaüstü çıkanı var mı acaba yoksa ne zaman gelir değiştirelim bilgisayarları.

Masaüstüne çıkmasına daha var emin olmamakla beraber tahmini haziran gibi çıkar diye düşünüyorum daha 4070 çıkacak ondan sonra 4060a sıra gelir. Bu arada 4000 serisi laptopların 22 şubat ta çıkacağı yazıyordu sitelerde ama MSI dısında cıkartan olmadı TR'de şimdilikbugün bir tek ASUS çıkardı oda sadece 4070 modeli 4060'ını goremedım.

RTX 4050 DLSS 3.0 ile RTX 3060'dan daha fazla FPS veriyor. Eğer RTX 3060 için DLSS güçlendirmesi yapılmazsa maalesef RTX 3000 serisi pazarlama uğruna bizzat Nvidia tarafından erken öldürülmüş bir seri olacak.
nvidianin dediğine göre 3000 serisine dlss 3 gelmesi imkansız donanımsal özelliği eksikmiş dlss3 için

RTX 4050 DLSS 3.0 ile RTX 3060'dan daha fazla FPS veriyor. Eğer RTX 3060 için DLSS güçlendirmesi yapılmazsa maalesef RTX 3000 serisi pazarlama uğruna bizzat NVIDIA tarafından erken öldürülmüş bir seri olacak.

DLSS ile değil saf güçtede yetişebiliyor, DLSS'de cabası oldu.

nvidianin dediğine göre 3000 serisine dlss 3 gelmesi imkansız donanımsal özelliği eksikmiş dlss3 için
AMD, FSR 3.0 ile Fluid Motion Frames Technolojisini tüm GPU'lara getirmeye çalıştığı için çıkış yapmakta geciktiklerini belirtiyor. Bunu başarabilirler mi bilmiyorum ama en azından uğraşıyorlar. Madencilik ölünce piyasada çok fazla RTX 3000 seri ekran kartı oluşmaya başladı. 4000 serisini bu koşullarda satamayacaklarını bildikleri için 3000 serisini öldürdüler. Bilerek ve isteyerek (Benim fikrim)
DLSS ile değil saf güçtede yetişebiliyor, DLSS'de cabası oldu.
Saf güçte bazı oyunlarda geçerken bazı oyunlarda yakalayamıyor ama DLSS ile baya geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı