Montajda kendimi nasıl geliştirebilirim?

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu videoyu yapmak için 1 gün uğraştım. Nasıl olmuş ve nasıl daha seri bir şekilde montaj yapabilirim?

Yavaşlattığın yerlerde videonun sesini kesip yerine hoş bir gerilim müziği koyabilirdin. Kurgu kadar çekimler de önemli. Çekimleriniz çok amatör olmuş biraz özen göstermeye çalışın. Seri bir şekil kısmı ise tamamen pratik.

Yavaşlattığın yerlerde videonun sesini kesip yerine hoş bir gerilim müziği koyabilirdin. Kurgu kadar çekimler de önemli. Çekimleriniz çok amatör olmuş biraz özen göstermeye çalışın. Seri bir şekil kısmı ise tamamen pratik.
Neden çünkü telefon torpilin önündeydi biz de önüne toprak olmuş cam koyduk. Ve montaj programı bu kadar kalite düşürdü. Ne yapmalıyım kalite düşmemesi için?

Çıktı ayarlarından onu ayarlaman gerek. Cihazında çok kaliteli değil zaten. Ayrıca düşük FPS çekim videolarını mümkün olduğunca yavaşlatma kötü bir seyir oluyor.

Çıktı ayarlarından onu ayarlaman gerek. Cihazında çok kaliteli değil zaten. Ayrıca düşük FPS çekim videolarını mümkün olduğunca yavaşlatma kötü bir seyir oluyor.
Cihaz G5 nasıl kaliteli değil kamera konusunda anlamadım. Önüne ek cam koydum ki telefona zarar gelmesin diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı