OpenCore Monterey Hackintosh Ventura güncelleme sorunu

Cyruzu

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16+16 GB - 2666 mhz Samsung
SSD veya HDD modeli
Kingston
Ekran kartı
İntel UHD 630 - Nvidia RTX 2060
Anakart
MSI
İşlemci
İ7 - 9750H
Herkese selam, iyi Sosyaller. Hackintosh kurmayı ilk defa Monterey'de yaptım ve yabancı bir arkadaş sağ olsun benim cihazıma uygun EFI yapmıştı onun sayesinde çok güzel vakitler geçirdim ve geçirmeye devam ediyorum. Her şey çok güzel en son Technopat Hackintosh güncelleme videosunda da olduğu gibi bende sorunsuz Ventura'ya geçiş yaptım ama nedenini bilmediğim bir şekilde Ventura açıldıktan 20-30 saniye sonra cihaz reset atıyor ve bu döngü böyle devam ediyordu en son çok sıkışınca yine Monterey'e dönüş yapmak zorunda kaldım, güncelleme benim için o kadar da önemli değil Monterey de gayet güzel ancak eğer bu problemi halledebilme gibi bir durumum olursa çok sevinirim çünkü Ventura hem güncel hem tasarım değişiklikleri vs. çok daha iyi. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Not: En son venturayı çalıştırırken başka bir yerden bulduğum EFI ile denemiştim ancak onda EFI kopyalayamama Config düzenleyememe ve Wi-Fi-Bluetooth-ses sorunları olduğu için tüm çabalarıma rağmen düzeltemeyip Monterey'e dönmüştüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır, biraz bekleteceğim.

Dosya yüklenirken hata verdi ve burada yeni olduğum için nasıl göndereceğimi bilemiyorum.

Son düzenleme:
Yandex Disk, Google Drive, Mediafire gibi sitelere ZIP'e sıkıştırarak yükleyip buraya link atabilirsiniz.
Tamamdır hemen hallediyorum.

Bu şuan Monterey'de sorunsuz kullandığım ama Ventura güncellendiğinde sürekli reset atan EFI: EFI1.zip
Bu da Ventura'da sorunsuz çalışan ama donanım ve düzenleme sorunu olan EFI: EFI2.zip

Son düzenleme:

Geri
Yukarı