Çözüldü Morpa Kampüs sayfalar iç içe geçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ayewun

Decapat
Makaleler
6
Yer
Japonya
Daha fazla  
Morpa Kampüs üyeliğim var. Yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum ama ilk defa aşağıdaki gibi bir hata verdi.
Ekran Görüntüsü (397).png

Gördüğünüz gibi bu yazı normalde üstte olması gerekirken ortaya geçmiş. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Bilmiyorum maalesef. İşaretleyebilirsiniz.
Pekala.
Arkadaşlar bende Google filtreleri varmış, o yüzden oluyormuş😂.
Google filtrelerini kapatınız (engelleyici vs.).
Başka tarayıcı deneyin. Sorun devam ederse destek hattını arayın ya da bir şekilde ulaşın.
Hocam kendiminkini çözüm olarak işaretledim. Asıl çözümü bu çünkü. İstediğiniz tarayıcıdan girebilirsiniz bu şekilde.
Başka tarayıcı deneyin. Sorun devam ederse destek hattını arayın ya da bir şekilde ulaşın.
Google Chrome kullanıyordum normalde (hıza ihtiyacım olduğunda Opera GX). Google Chrome'da bu hatayı verdi. Daha sonra sizin dediğiniz gibi yapıp Microsoft Edge'den açtım ve oldu. Ama Google'da hala olmuyor.

Google Chrome kullanıyordum normalde (hıza ihtiyacım olduğunda Opera GX). Google Chrome'da bu hatayı verdi. Daha sonra sizin dediğiniz gibi yapıp Microsoft Edge'den açtım ve oldu. Ama Google'da hala olmuyor.

Kod hatası olabilir. Çözüldüğüne sevindim :)

Bilmiyorum maalesef. İşaretleyebilirsiniz.
Pekala.
Arkadaşlar bende Google filtreleri varmış, o yüzden oluyormuş😂.
Google filtrelerini kapatınız (engelleyici vs.).
Hocam kendiminkini çözüm olarak işaretledim. Asıl çözümü bu çünkü. İstediğiniz tarayıcıdan girebilirsiniz bu şekilde.

Çözüm

Geri
Yukarı