30 bin TL telefon önerisi

Silence59

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde General Mobile 20 Pro var eskiden benim işimi görüyordu artık görmüyor kasıyor. Kamera konusunda hele rezalet bir cihaz. Artık kendim çalışmaya başladım, bir aylık maaşımı telefona verip adamakıllı bir şey kullanmak istiyorum. Kafamda birkaç model var.
iPhone 12
iPhone 13 128
Samsung Galaxy S23
Samsung Galaxy S24
Bu cihazlardan hangisini almalıyım? iPhone deneyimi yaşamayı çok istiyorum hem de popüler kültür köleleri iPhone seviyor biraz da havam olsun istiyorum açıkçası. Samsung S23 ile S24 farkı pek göremedim 10 bin liraya değer mi acaba? iPhone 12 ya da 13 şu an birinci gözde cihazlarım sizce hangisini almalıyım? Kamera performansı vs hangisi en iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone deneyimi yaşamak istiyorsanız 2. el 13 Pro bakın derim biraz daha fazla verip. Düz 12 ve 13 çağ dışı bir cihaz. İlla sıfır istersen düz 13 almalısın. Ya da istersen yurt dışı 15Pro al 35K'ye bence en iyi alternatif düşün bir bunu.
Samsung S23 ile S24 arasında 10K edecek bir fark yok. 4-5K olsa geçilirdi ama şu an değmez. Samsung tarafında S23 bakınız.

Herkese teşekkür ederim. iPhone 12 ye bile geçsem kullandığım cihaz kötü olduğu için her türlü çağ atlamış olacağım. Şuan çoğunluk s23 tarafına bak demiş düşüneceğim.

Galaxy 23 ile 24 arasındaki fiyat farkı beni etkilemez dersen 24 tercih edebilirsin ama 23 f/p olarak daha iyidir.
Yani hocam extra olarak fotoğraf makine mi yükselteceğim 10 bin cebimde kalsa tabi ki daha iyi olur aralarında bariz fark yoksa s23 almayı düşünüyorum şuan için

Geri
Yukarı