Mortal Kombat 1 595TL fiyatıyla Steam'de ön siparişe açıldı

Arkadaşlar bu arada oyun Xbox Store, Playstation Store ve Epic Games Store'da da ön siparişe açılmış fakat Türkiye'den alınamıyor. VPN ile Amerika'ya bağlanırsanız veya site uzantısını Amerika yaparsanız oyunu görebiliyorsunuz. Yani oyun Türkiye'de şu an sadece Steam'den ön sipariş verilebiliyor. Oyun %100 zamlanacak ya da direkt Türkiye'de Steam'den de ön siparişe kapalı hâle gelecek. Bu arada oyunu yayınlayan firma Warner Bros. geçen yıl aynı şeyi Hogwarts Legacy için de yapmıştı. Oyun yurt dışında ön siparişe açılmıştı fakat Türkiye'de ön siparişe açılmamıştı. @Osman Nuri23 hocam belki siz bu olayı hatırlıyorsunuzdur.
@JohnnyCageMainEren hocam sizin Epic Games'de yanlış fiyattan çıkma olayı da hayal oldu gibi. Oyun Epic Games'te ön siparişe açıldı fakat Türkiye'den alınamıyor.
200-250 saat online gömecek olan varsa çok bekleyen alsın bence hemen bu fiyata. Kötü çıkarsa da çıktıktan sonra 2 haftalık iade süreci var. Sadece hikaye modu için bence değmez.

Başlık yanlış anlaşılmasın. Oyun 595TL. Premium Edition ise 1050TL.

Oyunu satın almak için:
Steam: https://store.steampowered.com/app/1971870/Mortal_Kombat_1/
Şu anlık PS5, Epic Games ve Xbox Store'da oyun ön siparişe açılmamış. Şimdilik sadece Steam'de var.

Mortal Kombat 11 50 dolar olmasına rağmen 699TL'yken bu oyunun 70 dolar olmasına rağmen 595TL olması garip bir fiyatlandırma.
Biz de 32X emulatörüyle oynayalım.

Fiyatı inanılmaz iyi. Ama gameplay vb. görmeden alırsam hata ederim diye düşünüyorum.

Sistem gereksinimlerine bak bee. Optimizasyon işini iyi yapıyorlar.
Şimdiden alın derim. Zam bile gelebilir ilerde. Gameplay falan hoşunuza gitmezse iptal edersiniz ön siparişi. Epic daha ucuza verirse de iptal eder yine ordan alınır.

Selam dostlar. Bu oyunu bayağıdır bekliyorum. Bir bakıma fiyat kura göre iyi ama ön siparişten sonra direkt zam alır mı? Bazı arkadaşlar yanlış fiyatlandırma yazmış. Yani oyun çıktıktan sonra Steam indirim dönemlerinde 595 altını görür mü sizce? Ona göre alacağım. Bir öğrenci olarak almak o kadar da kolay olmuyor :).

Selam dostlar. Bu oyunu bayağıdır bekliyorum. Bir bakıma fiyat kura göre iyi ama ön siparişten sonra direkt zam alır mı? Bazı arkadaşlar yanlış fiyatlandırma yazmış. Yani oyun çıktıktan sonra Steam indirim dönemlerinde 595 altını görür mü sizce? Ona göre alacağım. Bir öğrenci olarak almak o kadar da kolay olmuyor :).

Hocam her an zamlanabilir eğer risk etmek istemiyorsanız alın kalsın iade edersiniz en fazla. Benim tahminim yarın fiyatını en az 1000 TL yapacaklar.

Kesinlikle zamlanacak bu oyun. En iyisi ben şimdiden bu fiyattan alayım.
Alacak arkadaşlar için de söylüyorum kesinlikle alın. Bu fiyatı gelecek zam ile birlikte mumla arayabilirsiniz yoksa.

Bu oyun kesin zamlanacaktır. Benim merakım olan bir tür değil ama meraklısı almalı. Eğer kötü çıkarsa zaten oyun piyasaya çıktıktan sonra 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı