Mortal Kombat 1 kırıldı mı?

Forumda korsana destek yasak. Korsan paylaşım vs. yapılmıyor.

Şimdiye kadar ban yemediysem demek ki daha kuralları çiğnememişim 😅

Forumda korsana destek yasak. Korsan paylaşım vs. yapılmıyor.

Şimdiye kadar ban yemediysem demek ki daha kuralları çiğnememişim 😅

Kırılmadı. MK11'in kırılması yaklaşık 1.5 yıl sürdü. Bu oyun da o kadar sürebilir bilmiyorum.

1.5 yıl mı oha. Daha kısa sürede kıramazlar mı ya.

İşte sadece emülatör çıkıyor. PC versiyona denk gelmedim. Bu arada ne kurallara aykırı onu anlamadım. Bu platformda yeniyim de.

Teşekkürler dostum.

1. Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
    • Kullanıcının ilk konusu.
    • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
    • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.
    • Oyunun fiyatı 800 TL veya üstündeyse, detay: Kopya Oyunlarına Destek Hakkında

1697623376821.png

1. Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
    • Kullanıcının ilk konusu.
    • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
    • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.
    • Oyunun fiyatı 800 TL veya üstündeyse, detay: Kopya Oyunlarına Destek Hakkında

Eki Görüntüle 1981633

Anladım yalnız hesabı geni açma a rağmen ilk konumu bu konudan önce paylaşmıştım ve crackle alakalıydı ve ilk olmasına rağmen 1 günlük uyarı cezası yemiştim.

Geri
Yukarı