Mortal Kombat 1 tüm hikaye yayınlandı

Lass Suicid3

Femtopat
Arkadaşlar oyun premium sürüm alanlara açıldı bugün. Bilinen Mortal Kombat YouTube kanalı MKIceAndFire hikayeyi yayınladı. Türkçe alt yazı çıkarsa onu izlemeyi düşünüyorum ben 😕
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mortal Kombat 9'un 10 saate yakın hikayesi varken bu oyunun 4 yıllık sürece rağmen yine 4 saat gibi kısa bir hikayeye sahip olması hayal kırıklığı. 70 dolarlık fiyat zaten dünya genelinde tepki çekmişti. Buna da tepki gösteren olur.

Mortal Kombat 9'un 10 saate yakın hikayesi varken bu oyunun 4 yıllık sürece rağmen yine 4 saat gibi kısa bir hikayeye sahip olması hayal kırıklığı. 70 dolarlık fiyat zaten dünya genelinde tepki çekmişti. Buna da tepki gösteren olur.

Sonuçta yüzlerce saat sürebilecek ucu bucağı olmayan bir oynanış sunuyor. Hikayesi elbet önemli ama derleyip toparlayıp 11'de yaptıkları gibi ek olarak getirecekler diye düşünüyorum. Daha çok karakter eklenecek.

Hikayeyi bilerek 4 saat cutscene olarak ayarlamışlar (dövüşleri yapsan bile en baba 4.5 saat). Oyuna 2-3 tane ek hikaye gelecekmiş (MK11 Aftermath gibi). Tabii 70 dolar istedikleri yetmiyormuş gibi ek hikayelerden de para isteyecekler. Klasik WB.

Hem birde MK9 hikayesi o oyundan önceki oyunların hikayesinin birleşimi. Yani hazır hikaye vardı diyebiliriz. MK9 all cutscenes diye bakınca 9 saat gözükmüyor birde hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar oyun premium sürüm alanlara açıldı bugün. Bilinen Mortal Kombat YouTube kanalı MKIceAndFire hikayeyi yayınladı. Türkçe alt yazı çıkarsa onu izlemeyi düşünüyorum ben 😕
Sechroba kanalı Pazar veya Pazartesi günü Türkçe altyazılı olarak paylaşacağını söyledi. Oradan izleyebilirsiniz.

Belki Mortal Kombat Türkiye kanalı da paylaşır bugün yarın.

MK9 all cutscenes diye bakınca 9 saat gözükmüyor birde hocam.
İnternete bakınca ortalama bitirme süresi 8-9 saat olarak gözüküyor hocam.
Hem birde MK9 hikayesi o oyundan önceki oyunların hikayesinin birleşimi. Yani hazır hikaye vardı diyebiliriz.
Bu oyunu yapmak için 4 yılları vardı hocam. 2 yılda 4 saatlik senaryo yazan adam 4 yılda daha uzununu yazabilir. Hikâyeye sıfırdan başlandığı için karakterleri istedikleri gibi şekilendirme şanslarına da sahiplerdi.

Geri
Yukarı