Mortal Kombat 1 gameplay yayınlandı

Çok hızlı oluşu gerçekliğini kaybettiriyor bence. Bölüm tasarımları güzel olmuş gibi.

Oynanış kısmında ahım şahım fark yok 11 ile arasında.
Hikayede tek yumrukla bayılan karakter fightta kafatası kırılınca ayağa kalkıyor. Mortal Kombat'ta gerçeklik arayan yok ki.

Çok hızlı oluşu gerçekliğini kaybettiriyor bence. Bölüm tasarımları güzel olmuş gibi.

Oynanış kısmında ahım şahım fark yok 11 ile arasında.

X'teki Dinamizm'den sonra bu ağır geliyor hocam. PES 13'ten eFootball 23'e geçiş gibi geliyor insana.

Gördüğüm kadarıyla vuruş hissi tamamen değişmiş kombo mekaniği fln daha çok street fighter havası aldım ve mortal kombat adına hiçte iyi değil açıkçası 11 den farklı olarak bişey dikkatimi çekmedi onun dışında kenshi reyiz var gerisi pek önemli değil

Steam'de satışa kapanmadan önce alanlardan biriyim ama iade edeceğim muhtemelen. Beğenmedim pek 600 TL de az para değil sonuçta. Başka oyun alırım artık ya da 200 üstüne koyar, Street Fighter 6 alırım.

Mortal Kombat 1 Gameplay. Sizce nasıl gözüküyor? Ben beğendim.
Mortal kombat 11 den iyi gibi gözüküyor. 11 de kombolar hem çok yavaş hem de çok kısaydı. Özellikle Liu kang ana karakter olmasına karşın rezalet bir oynanışı vardı. MK X deki Liu Kang en üst seviyeydi bana kalırsa. Omni Man gibi çöp karakterler yerine Kenshi'yi görmek güzel oldu, umarım Takeda da vardır.

Geri
Yukarı