Mortal Kombat 1 tüm hikaye yayınlandı

İnternete bakınca ortalama bitirme süresi 8-9 saat olarak gözüküyor hocam.

Bu oyunu yapmak için 4 yılları vardı hocam. 2 yılda 4 saatlik senaryo yazan adam 4 yılda daha uzununu yazabilir. Hikâyeye sıfırdan başlandığı için karakterleri istedikleri gibi şekillendirme şanslarına da sahiplerdi.

Anlamadınız galiba. @NOOB_SAİBOT hocam konuda atılan gameplay'in cutscene olduğunu söylüyor. Yani normal hikaye ortalama bir oyuncu için en az 8 saat sürecektir diye düşünüyorum.

Anlamadınız galiba. @NOOB_SAİBOT hocam konuda atılan gameplay'in cutscene olduğunu söylüyor. Yani normal hikaye ortalama bir oyuncu için en az 8 saat sürecektir diye düşünüyorum.
Mortal Kombat 11'de eğer Aftermath'i saymazsak 4 saate yakın cutscene barındırıyor hocam. Şu an MK 9'un 2 saatlik ara sahne ile nasıl 9 saat sürdüğü aklıma takıldı.

MK11' i 90TL' ye aldıktan sonra buna 1000 TL verilir mi? Bence çok istediğiniz bir oyun değilse ve cüzdanınız ağır değilse aradaki farka değmez ama şu an zaten her oyun bu fiyatlarda, önem sırası bu oyuna (MK1) geldikten sonra 1000 TL sıradışı bir ücret gibi gelmeyecek.

Arkadaşlar bu MK1'den önceki hikayede Liu Kang zamanı geri alıp her şeyi sil baştan yapmıştı galiba. Şimdi hikaye sıfırlandı deniliyor galiba da yani nasıl sıfırlandı?
Sıfırlandı ama Liu Kang bundan önceki hikayedeki güçlere sahip hala sanırım? Liu Kang haricinde mi her şey sıfırlandı?

Peki diğer karakterler böyle bir şeyden haberleri var mı evrenin sıfırlandığından?

Youtube'da Türkçe Altyazılı çıkarsa anca o zaman izlerim o yüzden şimdiden sorayım dedim.

İnternete bakınca ortalama bitirme süresi 8-9 saat olarak gözüküyor hocam.
Hikaye sonu Shao Kahn'ı yenmek zordu o yüzden 8-9 saat muhtemelen.

Liu Kang vs Shao Kahn ve Raiden vs Shao Kahn vardı storyde. Shao Kahn cidden Very High zorluğa almışız gibi dalıyordu.

Bu oyunu yapmak için 4 yılları vardı hocam. 2 yılda 4 saatlik senaryo yazan adam 4 yılda daha uzununu yazabilir. Hikâyeye sıfırdan başlandığı için karakterleri istedikleri gibi şekilendirme şanslarına da sahiplerdi.
Hocam maalesef MK9 harici Netherrealm games hikaye uzunluğu konusunda sınıfta kalıyor. Dediğin gibi 4 yıl zamanları var ama çıkan hikaye kısa. Üstüne bazı karakterler çok iyi işlenirken bazıları iyi işlenmiyor ve geri planda kalıyor.

İnjustice 1 ve 2 yi de Netherrealm games geliştirdi. O yüzden MK için tam 4 yılları olmuyor denebilir.
Bu arada bu oyun ilk başta İnjustice 3 olarak yapılıyormuş sonra MK1 in 2027 de çıkacağını düşününce bir anlık projeyi MK1 olarak değiştirmişler. Sanırım bunun da etkisi olabilir.

@Legolas7 Liu Kang Kronikayı yendi fakat tacı kırdı ve (Aftermath'ta) Shang Tsung'u yendi böylece zamanı yönetebilme imkanına sahip oldu. Sonrası ise videodaki introda anlatılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MKX ve MK11 için demiyorum zaten. MK1 için 4 yıl süreleri vardı dedim.
Ha o konuda haklısınız tabiki hocam. Daha MK1 hikayesini izlemedim 19 Eylül'ü bekliyorum fakat 4 saatlik kısa bir all cutscenes beklemezdim açıkçası. Sonuçta MK11 50dolar, bu oyunu 70 dolara satıyorlar.

Ayrıca kombat pack 1 de sırf dolu gözüksün diye Quan Chi, Ermac ve Takeda'yı base rosterden çıkarmışlar. Oyundaki kadın karakterin az olmasıda bir eksi.

Geri
Yukarı