Mortal Kombat 1 Türkçe yama çalışması

Tr Prime Gamer

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba saygı değer hocalarım uzun zamandır Mortal Kombat 1 oyunu yani en son çıkan oyuna Türkçe yama bekliyorum ancak bekle bekle oyunu oynamayalı bayağı oldu.
Elimde oyun var sistemimde iyi tek sorun oyunu nasıl hata yapmadan Türkçe yapacağım daha önce hiç yapmadım ve sanırım ingilizcede gerekiyor tabii kendim kullanacağım için sorun etmiyorum sizce nereden başlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba saygı değer hocalarım uzun zamandır Mortal Kombat 1 oyunu yani en son çıkan oyuna Türkçe yama bekliyorum ancak bekle bekle oyunu oynamayalı bayağı oldu.
Elimde oyun var sistemimde iyi tek sorun oyunu nasıl hata yapmadan Türkçe yapacağım daha önce hiç yapmadım ve sanırım ingilizcede gerekiyor tabii kendim kullanacağım için sorun etmiyorum sizce nereden başlamalıyım?
İngilizce bilmeden translate copy paste yapıp oyun mu çevireceksin ? Bunu yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizce bilmeden translate copy paste yapıp oyun mu çevireceksin? Bunu yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu tam olarak nedir?

Hocam bu tam olarak nedir?
Yazıları anlık çevirip önüne sunuyor, altyazı gibi okuyorsun. Ayarlarını yaptıktan sonra uğraşmana da gerek kalmıyor bildiğin oyundan okuyormuşsun gibi oluyor. Şansına da adam MK1'de yapıyor video da. Kendim kullanıyordum çok iyi uygulama.

Yazıları anlık çevirip önüne sunuyor, alt yazı gibi okuyorsun. Ayarlarını yaptıktan sonra uğraşmana da gerek kalmıyor bildiğin oyundan okuyormuşsun gibi oluyor. Şansına da adam MK1'de yapıyor video da. Kendim kullanıyordum çok iyi uygulama.

İnanır mısınız dün gece o kadar çok yamayı beklemişimki rüyamda yamalı şekilde oynuyordum sonunda çıktı falan filan ama sayenizde bugün rüyayi gerçekleştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı