Mortal Kombat 11 hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Konu uzun zaman önce açılmış ama cevap vereyim😀.Yakın zamanda başladım oynamaya. Ben MK9 da oynadim ama XL ile karşılaştıracağım. Eğer MKXL ile karsilastirirsak dövüşün temposu azacik dusmus gibi geldi bana. Kombolar XLdeki gibi o kadar da zor degil sistemde de degisiklikler var tabi. XL-in verdigi zevki vermedi ama cok guzel MK11. Gerek karakterleri,gerek dövüş sistemi ile kendine çekiyor bence. Ama karakter skinleri pek hoşuma gitmedi daha güzel ola bilirdi. Mesela Liu Kangi normal halinde(yani revenant olmayan) Keloglan gibi giydirmişler hikayede😄 umarım görürsünüz cevabı)

11'i oynamadım ama Mortal Kombat efsanedir. 1-2-3'ü yakın zamanda oynadım. Çocukluğuma götürdü. Street Fighter 6 da çıkacakmış. Bu tür oyunları klavyeyle oynamak zor sanırım gamepad veya kolla iyi olur. 🎮 11'e kadar hepsini yeniden oynamayı düşünüyorum. 😉

11'in karakter modellemelerini hiç beğenmedim. Bilhazsa Shao Kahn. O da neydi öyle, oldukça güçlü yarı tanrı gibi takılan ve tapılası Shao Kahn bir anda hayvanımsı yaratık gibi bir şey olmuş. Üstelik çok ta ezik duruyor, tüm karakteri yok etmişler mahvolmuş. Kung Lao ve Liu Kang'de vücut çalışmış üniversiteli ergen gibi görünüyorlar. Kısacası karakterleri beğenmedim. Favori oyunum Mortal Kombat 9 ve değişmeyecek gibi de duruyor.

11'i oynamadım ama Mortal Kombat efsanedir. 1-2-3'ü yakın zamanda oynadım. Çocukluğuma götürdü. Street Fighter 6 da çıkacakmış. Bu tür oyunları klavyeyle oynamak zor sanırım gamepad veya kolla iyi olur. 🎮 11'e kadar hepsini yeniden oynamayı düşünüyorum. 😉
Mk9dan başlamanızı öneririm sonra XL sonra 11 ile devam edersiniz..
11'in karakter modellemelerini hiç beğenmedim. Bilhazsa Shao Kahn. O da neydi öyle, oldukça güçlü yarı tanrı gibi takılan ve tapılası Shao Kahn bir anda hayvanımsı yaratık gibi bir şey olmuş. Üstelik çok ta ezik duruyor, tüm karakteri yok etmişler mahvolmuş. Kung Lao ve Liu Kang'de vücut çalışmış üniversiteli ergen gibi görünüyorlar. Kısacası karakterleri beğenmedim. Favori oyunum Mortal Kombat 9 ve değişmeyecek gibi de duruyor.

Bence de modellemeler ve giysi açısından hiç iyi değildi. Shao Kahnı ben de oyle beklemiyordum açıkçası Kitana maskesini cikardiginda "bu ne la shao kahn bu mu?" falan dedim. hatta bir yerime benzettim de neyse😀 modellemeler ve giysiler en son XLde çok guzel duruyordu.. harbiden muhteşem bir oyundu her şeyi ile..

Son düzenleme:
Mortal Kombat XL almıştım ilk çıktığında cayır cayır sarmıştı her anı. MK11'i de neredeyse ilk indirimlerinde aldım ama nedense ne indirdim ne de açıp izlemedim youtubeda arada görüyorum kütüphanede indirme isteği bile gelmiyor nedense.

11'in karakter modellemelerini hiç beğenmedim. Bilhazsa shao kahn. O da neydi öyle, oldukça güçlü yarı tanrı gibi takılan ve tapılası shao kahn bir anda hayvanımsı yaratık gibi bir şey olmuş. Üstelik çok ta ezik duruyor, tüm karakteri yok etmişler mahvolmuş. Kung Lao ve liu Kang'de vücut çalışmış üniversiteli ergen gibi görünüyorlar. Kısacası karakterleri beğenmedim. Favori oyunum Mortal Kombat 9 ve değişmeyecek gibi de duruyor.

Nasıl hayvanımsı yaratık? Oyunun modellemeleri maximum ayarda gerçekten efsane + shao kahn zaten normal bir insan değil 2.3m boyu var. Onun dışında dövüş stilleri hızı olsun bence en iyi Mortal Kombat. Not: Mk Ke'yi 29 saat ve mk XL'yi 75 saat oynadım.

Nasıl hayvanımsı yaratık? Oyunun modellemeleri maximum ayarda gerçekten efsane + shao kahn zaten normal bir insan değil 2.3m boyu var. Onun dışında dövüş stilleri hızı olsun bence en iyi Mortal Kombat. Not: Mk Ke'yi 29 saat ve mk XL'yi 75 saat oynadım.

maxresdefault.jpg

DwVR0BgVsAEtzxv.jpg

Biri MK9 Shao Kahn diğeri ise 11'de ki shao kahn, bildiğin ejder derisi koymuşlar adama. Bütün Mortal Kombat serisini oynadım ve 11'deki kadar saçma sapan bir modelleme hiçbir yer de yok. Göze estetik geliyor diye seviveriyorsunuz hemen. Shao Kahn sadece bir örnekti diğer çoğu karakterin modellemeleri başarısız ve asıl öz karakterliklerini yansıtmıyorlar. MK11 bu seriye yapılabilecek en büyük ihanet idi, ki reboot atma kararları isabetli oldu.

Eki Görüntüle 1906973

Eki Görüntüle 1906974

Biri MK9 Shao Kahn diğeri ise 11'de ki shao kahn, bildiğin ejder derisi koymuşlar adama. Bütün Mortal Kombat serisini oynadım ve 11'deki kadar saçma sapan bir modelleme hiçbir yer de yok. Göze estetik geliyor diye seviveriyorsunuz hemen. Shao Kahn sadece bir örnekti diğer çoğu karakterin modellemeleri başarısız ve asıl öz karakterliklerini yansıtmıyorlar. MK11 bu seriye yapılabilecek en büyük ihanet idi, ki reboot atma kararları isabetli oldu.
Evet eski karakterleri yansıtmıyor ama bu 11 de değil X'de de olan birşey.
Ayrıca yenilik iyidir 10 yıl boyunca aynı modellerini kullanacak değiller ya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı