Cyberpunk 2077 hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Şu soruyada soralım yeni alacaklar için şu anki fiyati olan 800TL hak ediyor mu ya da kesinlikle indirim beklenmelimi.

Özellikle yeni bilgisayar alanlar için.
İndirim beklemenizi tavsiye ederim. Zaten eylüle girdik sayılır. 2-3 ay sonra iyi bir indirime denk gelebilirsiniz ha tabi bu süre zarfında kur daha da yükselip 800 lira olan oyun 1500 lira da olabilir Türkiye'de yaşıyoruz 😂 cevabı size kalmış. Alım gücünüz iyiyse ve oynamayı çok istiyorsanız alabilirsiniz.

İndirim beklemenizi tavsiye ederim. Zaten eylül'e girdik sayılır. 2-3 ay sonra iyi bir indirime denk gelebilirsiniz ha tabii bu süre zarfında kur daha da yükselip 800 lira olan oyun 1500 lira da olabilir Türkiye'de yaşıyoruz 😂 cevabı size kalmış. Alım gücünüz iyiyse ve oynamayı çok istiyorsanız alabilirsiniz.

Türkiye şartlarında indirim beklemek bile riskli.

Çok yakın bi' zamanda bitirdim oyunu ve gerçekten güzel bir oyundu. Karakterlerin hepsini diyalogları okursanız tanıyorsunuz ve bağlanıyorsunuz. Oynanış açısından çok iyi, 43 saatte bitirmeme rağmen oyun çok kısa geldi çünkü aşırı zevk aldım oynarken, loot yapması silah geliştirme ıvır zıvır bunlarla uğraşmakta zevkli. Eksik bulduğum kısımları araba kullanmanın ortalama altı olması, sokak çocuğu olarak başladığım ilk çeyrekte arabada çatışma falan oluyordu yarı sinematik bi aksiyon bunların daha fazla olmasını bekledim ama hiç yoktu, bununla beraber dışarda geçen hiç bir aksiyona girmememiz hep iç mekanlarda aksiyon olması. Onun dışında baya güzel oyun
9/10

Evet, oyunun çıkışı gerçekten bug dolu bir rezaletti. Ama oyunu güncellemelerle epey toparladılar. Halen daha yıllar önce çıkmış buglu haliyle oynayıp şu an yerden yere vuranlar, korsan yükleyip bozuk versiyonda oynayanlar veya hiç oynamayıp sadece oyunu eleştirmek moda olduğu için eleştirenler var. Oyun ile alakalı şikayetlerin büyük bir kısmı buglarla alakalıydı. Son güncellemelerle buglar düzeltildiği için eleştirecek bir şey bulamayıp "Oyun çıkışında bugluydu" lafına dönenler var. Şahsen ben gayet memnunum. Oyunla alakalı kötü tecrübeleri olanların 2.0 güncellemesinden sonra oyunu tekrar oynamalarını tavsiye ederim.

Çok ezilen bir oyundur buglar olmasaydı GTA etkisi yaratırdı. Ben oyunu 2 kere bitirdim tüm yan görevleri yaptım. Oyunun loot sistemi efsane, savaşırken ki müzikleri, aksiyon sistemi, hissiyatı efsane, oynarken kendimi John Wick sanıyordum :D yani kısacası benim ilk 5 listeme girer.

Şimdilik 3.30 saatim falan var hiçbir bug olmadi veya göremedim. Oyunun atmosferini ve grafiklerini çok beğendim ancak oyunda ilerlemeden erişebilirlik az.

100 küsür saati geçen gün devirdim ve komple bitirdim.

İnanılmaz bir deneyimdi. Cyberpunk hastası insan için yeni jenerasyon oyunlar arasında bulunmaz nimet derim rahatlıkla. Görsel anlamda ciddi bir seviyede kesinlikle. Karakterleri, yan görevler ve fixer görevleri üzerinde kafa patlattıklarını hissediyorsunuz. Oyun süresini uzatmak için değil, oyun evrenine daha sağlam girebilmeniz için tasarlandıkları belli oluyor.

Çok ufak 5 tane bug belki görmüşümdür. Azı vardır, fazlası yoktur.

Kötü bir çıkış yapsada oynadıkça sevdim.

İnsanların ütopik beklentileri nedeniyle hakkının başından beri yendiğini düşündüğüm oyun. 3 kere bitirdim hatta ilk oynayışım PS4 üzerinden çıkış günündeydi. Rezil çıkışına rağmen temelinde evren ve hikaye çok kaliteli olduğu için beğenmiştim. Heyecanla Phantom Liberty'i bekliyorum. Bu sürükleyici hikayeyi herkesin deneyimlemesi gerekiyor.

Halen daha yıllar önce çıkmış hatalı hâliyle oynayıp şu an yerden yere vuranlar,

Arkadaşım insanlar para verip satın alıyor bu oyunları. Hatalı hâliyle oynayanlara sinirleneceğine oyunu yarım yamalak, hatalı bir şekilde çıkaranlara sinirlen. Hayatımda gördüğüm en garip eleştirilerden biri. Oyunu yarım yamalak çıkaranlara değil yarım yamalak oyunu parayla satın alıp eleştirenlere kızıyor. Fıkra gibi.

Geri
Yukarı