Mortal Kombat X yetenek tuşları neler?

brkyozell

Kilopat
Herkese merhaba. Mortal Kombat X'te sol alt köşede karakterin yetenekleri var biliyorsunuz. Ş ve P ye aynı anda basarak X-ray attack yapıldığını biliyorum ancak diğerlerini bilmiyorum. Bana bilen biri söyleyebilir mi?

1620401139431.png

(Bu fotoğraftaki kısımdan söz ediyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Mortal Kombat X'te sol alt köşede karakterin yetenekleri var biliyorsunuz. Ş ve P ye aynı anda basarak X-ray attack yapıldığını biliyorum ancak diğerlerini bilmiyorum. Bana bilen biri söyleyebilir mi?

Eki Görüntüle 1012432

(Bu fotoğraftaki kısımdan söz ediyorum.)
Pcden mi oynuyorsunuz yoksa konsoldanmı?

Hala ihtiyacınız varmı bilmiyorum ama "E" yazan kısım enchant anlamına geliyor ve özel bir hareket yaparken aynı anda blok tuşuna basınca o hareketi biraz daha güçlendiriyorsunuz. Mesela Scorpion normalde spear hamlesini kullanınca bir zincir atıyorsa enchant kullanınca 2 zincir atıyor. Eğer tekrar enchant atarsanız Scorpion o zincirler üzerinden rakibine alev iletimi yapıyor. 2. Bar ise Combo breaker. Eğer rakibiniz size combo yaparken blok tuşuna basarsanız combo breaker yapıyorsunuz ve rakibinize vurarak onu sizden uzak bir mesafeye atıyorsunuz. Ancak rakip hasar almıyor.

Geri
Yukarı