Çözüldü Mortal Kombat XL açılırken kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TéQ10

Kilopat
Mortal Kombat XL açılırken kapanıyor.
Tam açılacak gibi oluyor fanlar hızlanıyor ve kapanıyor.
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 8670M
  • İşlemci: Intel i5 4200U
  • RAM: 4 GB

ProcMon Log

Son düzenleme:
Çözüm
Steam'den bir dosya doğrulaması yap.
Yaptım fakat bir sorun bulmuyor.
Ekran kartı sürücüsü ne durumda?
Ekran kartı sürücüm güncel.
Ayrıca grafik ayarlarını sıfırladıktan sonra sorun ortadan kalkıyor mu?
Oyuna girmeden nasıl sıfırlayacağım grafik ayarlarını?
Ekran kartı sürücümün güncel olduğunu sanıyordum fakat değilmiş. Ben uzun süre boyunca arama yaptığı için güncelleme yok sanıp güncelleme aramasını kapatmıştım. Sonra bir kez daha denedim ve bekleyince güncellemeyi yaptığını farkettim :D
Sizi boş yere meşgul ettiğim için kusura bakmayın.
Ekran kartı sürücüsünü güncelleyince sorunum düzeldi.
@TURBO01 bilmeden cevap yazmayın.
Sorun otomatik grafik ayarlamasını yaptıktan sonra başladı fakat moderatörler konuya eklemediği için belirtemedim maalesef.
Ben de müneccim değilim olanları anlatmadan yada eksik yazarsan, eksik yada yanlış bilgi alırsın. Ben de o dediğin oyunu oynuyorum. GTS 450 ekran kartı kullanıyordum. Aynı söylediğin hatayı veriyordu. Uğraştım zor bela ağır çekimde açmayı başardım. Düşük ayarlara indirdim sıkıntı ortadan kalktı. Sonrasında 1050 Ti aldım onun yerine taktım hiçbir sorun yaşamadım, en yüksek ayarlarda oynadım. Yaşadığım yerlerden alıntı yapıyorum ben insanlara, boş muhabbetlere de karnım tok. Oradan buradan okuyarak bilgi vermeye çalışmıyorum insanlara. Bilip bilmemek değil olay, sıkıntı senin eksik yazmanda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den bir dosya doğrulaması yap.
Yaptım fakat bir sorun bulmuyor.
Ekran kartı sürücüsü ne durumda?
Ekran kartı sürücüm güncel.
Ayrıca grafik ayarlarını sıfırladıktan sonra sorun ortadan kalkıyor mu?
Oyuna girmeden nasıl sıfırlayacağım grafik ayarlarını?
Ekran kartı sürücümün güncel olduğunu sanıyordum fakat değilmiş. Ben uzun süre boyunca arama yaptığı için güncelleme yok sanıp güncelleme aramasını kapatmıştım. Sonra bir kez daha denedim ve bekleyince güncellemeyi yaptığını farkettim :D
Sizi boş yere meşgul ettiğim için kusura bakmayın.
Ekran kartı sürücüsünü güncelleyince sorunum düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı