Mortal Kombat XL açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. En baştan belirteyim oyun orijinaldir. Oyunu az önce Steam'dan indirdim ve mutlu mutlu oynamak için heyecanla açtım. Ancak " Mortal Kombat XL" yazısı geldikten sonra oyun kapanıyor. Yani yazı gelip gidiyor. Oyun görev yöneticisinde de gözükmüyor. Ne yapacağım şimdi? Boşa mı yükledim ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. En baştan belirteyim oyun orijinaldir. Oyunu az önce Steam'dan indirdim ve mutlu mutlu oynamak için heyecanla açtım. Ancak " Mortal Kombat XL" yazısı geldikten sonra oyun kapanıyor. Yani yazı gelip gidiyor. Oyun görev yöneticisinde de gözükmüyor. Ne yapacağım şimdi? Boşa mı yükledim ben?
Hocam herhangi bir joystick kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız hangi marka?

Rapor paylaşır mısınız?

Arkadaş sorunu çözdü yada oyunu iade etti sanırsam.
Cezam vardı. Oyun indikten hemen sonra joysticki takıp, oyunu öyle açtım.
Rapor paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
Oyun şu an açıldı mı yani? Anlamadım. Açılmadıysa raporu herkese açık bir şekilde paylaşın.
Peki joystcik hangi markaydı? Ve joystcik kullanmak için yüklediğiniz bir driver falan var mı?
Platoon marka bir joystick. herhangi bir driver yoktu. Sadece direksiyon seti için bir direksiyon vardı. Usb sterling diye birşeydi
Oyun şu an açıldı mı yani? Anlamadım. Açılmadıysa raporu herkese açık bir şekilde paylaşın.
Nasıl yani ?

Yeni konular

Geri
Yukarı