Motor önerisi

pckpt

Picopat
Daha fazla  
Merhaba hocam. Motor almak istiyorum ve su modellere bakıyorum.
RKS srk 125r.
Yuki taro GP2.
Qj moto srk 125r.
Yamaha YZF r125.
CBR 125.
Aprilia RS4 125 4t.
Tvs Raider.
Drift l
Bu modellerden birini istiyorum fakat Aprilia RS125 2T modelini de gördüm bu güzel midir özellikleri nedir? Bunun dışında bir model istemiyorum.

Ne öneriyorsun bu modellerden.
Hocam bu modeller hakkında çok bir bilgim yok hepsini ayrı ayrı araştırmak lazım. Fakat marka olarak Yamaha, Aprilia ve Honda iyidir. Tabi yedek parçası bulunur mu, ne kadar pahalı bunların hepsi önemli. Size önerim hepsini ayrı ayrı araştırıp fiyat, yedek parça, servis hizmeti, garanti vs. size en uygununu almak olucaktır.

Merhaba hocam. Motor almak istiyorum ve su modellere bakıyorum.
RKS srk 125r.
Yuki taro GP2.
Qj moto srk 125r.
Yamaha YZF r125.
CBR 125.
Aprilia RS4 125 4t.
Tvs Raider.
Drift l
Bu modellerden birini istiyorum fakat Aprilia RS125 2T modelini de gördüm bu güzel midir özellikleri nedir? Bunun dışında bir model istemiyorum.
TVS Raider buradaki en iyi tercih bence.

Ben olsam CBR alırdım muhtemelen, o olmazsa Yamaha veya Aprilia. Ama bütçe sıkıntısı varsa ve motor bulamazsanız TVS bu listedeki en son seçenek olsun. Diğer Çin mallarına bulaşmayın.

RKS alınmaz. Yuki de aynı. GP2 150 falan basmıyor. Sapması var. 120-130 falan Qj'nin yedek parçasını bulamazsın yüksek ihtimal. Grenajlar da pahalıdır. Yamaha'ya sakın bulaşma. R125'in kullanıcıları hiç iyi kullanmıyor o motoru. Deli gibi hırpalıyorlar. CBR daha iyi ama bana göre ikisi de alınmaz. 10-11 senelik motorlar. Grenajları hala motor fiyatında. Ek olarak sen 40-50k km de alacaksın. 5-10k kullansan bir de 2-3 tane azıcık kötü kaza yapsan, motor elinde kalır. Aldığın fiyata satamazsın. Alıcı da bulamazsın. Aprilia'da grenajları pahalı. Raider bende var. Güzel fiyat motoru. Benelli 125s, Pulsar NS125, Voge 125 bakılabilir. 125CC'de racing model alınmaz. Görünüşüne aldanıyorsunuz ama çoğu ya eski kasa TR'ye girişi yok ya da çok pahalı. Grenajları da bir motor fiyatı. Acemilik de varsa perte bile çıkar. Çok üzülürsünüz. 16 17 yaşındaysan al Benelli, tvs falan kullan. Acemiliğini at. 18'e girdiğinde A2 ile racing al. SR250 R25 CBR250 krank kırıyor ama belki alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:
RKS alınmaz. Yuki de aynı. GP2 150 falan basmıyor. Sapması var. 120-130 falan Qj'nin yedek parçasını bulamazsın yüksek ihtimal. Grenajlar da pahalıdır. Yamaha'ya sakın bulaşma. R125'in kullanıcıları hiç iyi kullanmıyor o motoru. Deli gibi hırpalıyorlar. CBR daha iyi ama bana göre ikisi de alınmaz. 10-11 senelik motorlar. Grenajları hala motor fiyatında. Ek olarak sen 40-50k km de alacaksın. 5-10k kullansan bir de 2-3 tane azıcık kötü kaza yapsan, motor elinde kalır. Aldığın fiyata satamazsın. Alıcı da bulamazsın. Aprilia'da grenajları pahalı. Raider bende var. Güzel fiyat motoru. Benelli 125s, Pulsar NS125, Voge 125 bakılabilir. 125CC'de racing model alınmaz. Görünüşüne aldanıyorsunuz ama çoğu ya eski kasa TR'ye girişi yok ya da çok pahalı. Grenajları da bir motor fiyatı. Acemilik de varsa perte bile çıkar. Çok üzülürsünüz. 16 17 yaşındaysan al Benelli, tvs falan kullan. Acemiliğini at. 18'e girdiğinde A2 ile racing al. SR250 R25 CBR250 krank kırıyor ama belki alınır.

A1 var da Pulsar RS200 nasıl sence bızım burada çevirme belirli yerlerde yazın nadiren bazı arabaları durduruyolar oda arama filan olursa.

A1 var da Pulsar RS200 nasıl sence bızım burada çevirme belirli yerlerde yazın nadiren bazı kişileri durduruyolar.

Düşük ehliyetle sürmeye kalkma, polisin ve yasaların gözünde hiç ehliyetin olmamasından farkı yok. Para cezası da kurs parası kadar zaten.

Geri
Yukarı