Motor yağ kapağına kaçan vida sorun yaratır mı?

Sizce toplam ne kadar fiyat tutar
Pistona inmediyse çok basit bir işlem, ama yağ çekerken vidayı da çektiyse ona net bir şey söylemem zor. Bence bu şekilde işleri daha da zora sokabilirsin. Babanla konuş durumu anlat, belki o daha hızlı çözüm üretir yada bu durumda ne yapılması gerektiğini biliyor olabilir.

Pistona inmediyse çok basit bir işlem, ama yağ çekerken vidayı da çektiyse ona net bir şey söylemem zor. Bence bu şekilde işleri daha da zora sokabilirsin. Babanla konuş durumu anlat, belki o daha hızlı çözüm üretir yada bu durumda ne yapılması gerektiğini biliyor olabilir.
Fiyat konusunda net bir şey vermekte yanıltıcı olur, ustasına göre durumun ciddiyetine göre fiyat çok değişkenlik gösterir. Ama motorun servisini arayarak fikir alabilirsin.

Fiyat konusunda net bir şey vermekte yanıltıcı olur ustasına göre durumun ciddiyetine göre fiyat çok değişkenlik gösterir. Ama motorun servisini arayarak fikir alabilirsin.
Aslında olay şöyle oldu yağ kapagının hemen alt tarafında vida vardı onu sökmeye çalışırken birden cıvata içeri düştü biraz büyük cıvataydı düşen yer yine yağ haznesiydi babama söylesem aşırı kızacağını biliyordum söylemedim dedim vida düşmüş eve gelince eğer bişey olmamişsa vida içine düşmüş olabilir felan der yırtarım inşallah

Geri
Yukarı