Motor yağ kapağına kaçan vida sorun yaratır mı?

tkn87

Picopat
Daha fazla  
Merhaba bugün motorun al kısmında 1- 2 vidayı sıktım sonra yağ kapagını açtım yağ doldurmak için elimdeki vida kayıp içine düştü sizce bir şey olur mu? Şu an motor çalışır durumda bir seste yok. ( motor 50 CC cup)

Son düzenleyen: Moderatör:
Olma olasılığı yüksek çıkarman gerekiyor onu. Yağ kapağı motor sıcakken bile açılmaması gereken bir şey. Komple motoru kilitlersin ya da zarar verirsin.

Çok ciddi bı hasar verirmi motoru babam kullanıyor bende bakımlarını yapıyorum şu an motor babamda söylemedim inşallah bı sıkıntı olmaz

Merhaba bugün motorun al kısmında 1- 2 vidayı sıktım sonra yağ kapagını açtım yağ doldurmak için elimdeki vida kayıp içine düştü sizce bir şey olur mu? Şu an motor çalışır durumda bir seste yok. ( motor 50 CC cup)

Yağ kapağından içeri vida düşürümüşsün ve motoru çalıştırıyorsun anladığım kadarıyla. İçinden o vidayı içinden çıkarın. Motoru da çalıştırmayın.

Yağ kapağından içeri vida düşürümüşsün ve motoru çalıştırıyorsun anladığım kadarıyla. İçinden o vidayı içinden çıkarın. Motoru da çalıştırmayın.
İşte nasıl çıkaracağımı bilmiyorum babama söylemedim bı sıkıntı olmaz diye mıknatısla falan çıkarmı ki

Geri
Yukarı